wtorek, kwiecień 16, 2024
wtorek, 14 czerwiec 2016 11:50

Serwis koparek – sprawnie i szybko

Wielkie maszyny budowlane wydają się nie do ruszenia. Wyglądają tak, jakby nic im nie mogło zaszkodzić i żadna awaria „nie jest im straszna”. Jednak i takim kolosom zdarzają się wypadki. W takiej sytuacji nie warto podejmować samodzielnych prób naprawy tylko od razu wezwać serwis koparek, który odpowiednio zajmie się sprzętem.


Jak to już zostało wspomniane nawet tak wielkie i wydawać by się mogło doskonałe maszyny jak koparki mogą mieć różnego rodzaju usterki. Serwis koparek najczęściej otrzymuje wezwania do takich usterek jak:

- nadmierne wibracje;

- wyciek olejku;

- nieobracająca się zwolnica;

- uszkodzone części mechaniczne np. hamulce;

- zbyt wysokie grzanie się poszczególnych elementów koparki;

- zbyt wysoki hałas w czasie pracy;

- zbyt wysoki poziom oleju w zwolnicy;

- uszkodzenie elementów łopaty.

Najgorsze są sytuacje, gdy usterka ujawni się w czasie pracy z dala od warsztatów mechanicznych zajmujących się naprawą maszyn budowlanych. Jednak dobry serwis koparek przyjeżdża na wezwanie do miejsca, które wskazał zgłaszający.

Niezwykle istotne przed podpisaniem umowy z firmą oferującą serwis koparek jest sprawdzenie jej oferty. 

Jednak serwis koparek to coś więcej niż doraźna pomoc w razie awarii. Dobra firma oferuje swoim klientom okresowe przeglądy maszyn budowlanych i ewentualne ich naprawy. Warto zapoznać się również z ofertą na serwis pogwarancyjny, gdyż da to pewność, że w każdej chwili będzie można liczyć na szybką i skuteczną naprawę sprzętu wykonaną przez prawdziwych specjalistów.

Dobrze wybrany serwis koparek to gwarancja bezpieczeństwa i pewność dla firmy, że maszyny będą naprawione przez profesjonalistów, niezależnie od tego co i gdzie się stanie. Ważne jest też to, że serwis koparek wykorzystuje dobrej jakości części zamienne, a także daje gwarancję na wykonane przez siebie naprawy.

Ramiona koparek, serwis koparek powerspartner.pl