wtorek, luty 27, 2024
poniedziałek, 29 luty 2016 17:32

Program Flota – przywileje dla firm

Zakup nowego czy używanego auta dla firmy to zawsze dodatkowe obciążenie dla budżetu. Dlatego też właściciele przedsiębiorstw chętnie otwierają się na wszelkiego rodzaju interesujące programy rabatowe czy promocje. Wśród nich na szczególną uwagę zasługuje Program FLOTA. Co oferuje? Jakie są jego założenia oraz korzyści dla kupującego?

W trosce o Klienta biznesowego

Klient biznesowy to ważny partner w interesach dla firm specjalizujących się w sprzedaży i serwisie samochodów. Jest on przepustką do stałych zleceń związanych z utrzymaniem samochodów flotowych i obietnicą sprzedaży nowych samochodów w przyszłości. Zadowolenie takiego Klienta wiąże się również z uzyskaniem wartościowych referencji, które nie pozostają bez znaczenia dla pozyskania nowych kontaktów biznesowych.

Firmy specjalizujące się w sprzedaży i serwisie samochodów przywiązują dużą wagę do opracowywanych programów i rozwiązań finansowych, które zadowolą wymagających przedsiębiorców. Im atrakcyjniejsze warunki, tym większa szansa, że nowy Klient biznesowy zostanie Klientem stałym. Najczęściej programy skierowane do firm oferują rabaty oraz pakiety usług w konkurencyjnych cenach. Odbiorcy biznesowi chętnie przystają na tego typu rozwiązania, doceniając ich atrakcyjność.

Przedsiębiorstwa chętnie korzystają z rozmaitych programów finansowych. Szczególnie doceniają wszelkiego rodzaju oferty „szyte na miarę”, które zawierają propozycje indywidualnie dopasowane do ich potrzeb i możliwości finansowych.

Obniżona cena to nie wszystko

Niektórzy Klienci biznesowi poszukują czegoś więcej niż tylko rabatu cenowego na proponowany zakup produktów czy usług. Interesują ich dodatkowe korzyści i możliwości, jakie otwierają przed nimi firmy sprzedażowe. Stąd też od zawsze spore zainteresowanie budzą atrakcyjne programy finansowe, łączące konkurencyjne ceny z dodatkowymi opcjami czy korzyściami.

Samochody to szczególny towar. Z jednej strony są niezbędne do prowadzenia biznesu, z drugiej zaś mogą świadczyć o prestiżu firmy. Duża rozpiętość modeli, marek oraz sprzedających je firm powoduje, że ten segment rynku charakteryzuje się korzystną dla kupujących konkurencyjnością. Na grze cen i oferowanych dodatkowych profitów szczególnie zyskują Klienci biznesowi.

Jednym z ciekawszych rozwiązań kierowanych do biznesu są programy flotowe. Wśród nich wyróżnia się między innymi program FLOTA stworzony przez Grupę Auto Wimar. To kompleksowy plan umożliwiający korzystny zakup samochodu dla firm, łączący się z licznymi udogodnieniami. Jego idea wyrosła z wieloletniego doświadczenia i obserwacji potrzeb tego szczególnego Klienta.

Škoda, Volkswagen we flocie

Program FLOTA Grupy Auto Wimar oferuje szereg korzyści związanych zarówno z zakupem samochodów marki Škoda, Volkswagen i Audi, jak i paletą usług przed- i posprzedażowych, serwisowych oraz dotyczących zakupu części i akcesoriów. Dla Klientów biznesowych często większe znaczenie ma nie jednostkowa cena samochodu, ale skuteczna, pozwalająca zaoszczędzać czas i pieniądze, pomoc w sprawach związanych z eksploatacją zakupionych pojazdów.

Dla kogo została przygotowana oferta? Przede wszystkim dla właścicieli małych, średnich i dużych przedsiębiorstw, korporacji, a także instytucji państwowych i samorządowych. Co oferuje Program FLOTA? Na propozycję składa się zespół atrakcyjnych rozwiązań. Korzyści dla Klienta biznesowego to:

  • atrakcyjne zniżki – zarówno na zakup pojazdu, jak i na części i akcesoria samochodowe;
  • komfort – firma oferuje prezentacje modeli pojazdów w siedzibie Klienta, samochody zastępcze, możliwość przechowywania opon i kół, czy też opcję dostarczenia zakupionych aut wraz z pełną dokumentacją pod wskazany przez Klienta adres;
  • kompleksowość – firma w ramach programu gwarantuje profesjonalną opiekę serwisową, usługi sprzedażowe i posprzedażowe oraz pełną obsługę ubezpieczeniową.

Korzystanie z Programu FLOTA gwarantuje upusty na oryginalne części i akcesoria samochodowe, a także korzystne terminy płatności i warunki finansowania. Warto dodać, że oferta finansowa powstała we współpracy z Volkswagen Leasing Polska, dzięki czemu zapewnia wygodne i sprawdzone, a zarazem nowoczesne rozwiązania w obszarze zarządzania firmowym parkiem samochodowym.

Na szczególną uwagę zasługuje również sam serwis FLOTA. Jego zakres obejmuje między innymi wyznaczenie konsultanta indywidualnego, który będzie nadzorował proces sprzedaży oraz zajmie się zgłaszanymi przez Klienta po zakupie sprawami. Kontrahenci korzystający z serwisu mogą też liczyć na liczne przywileje, jak chociażby możliwość przechowania auta uszkodzonego, różnorodność form płatności i rozliczania (karty płatnicze, przelewy) oraz dogodne godziny funkcjonowania serwisu przez 6 dni w tygodniu.