piątek, maj 31, 2024
piątek, 18 grudzień 2015 10:16

LeasePlan otworzył pierwszy w Polsce Salon Aut Poleasingowych

LeasePlan Polska, lider rynku wynajmu długoterminowego, zarządzający flotą ponad 25 tys. aut dla blisko 1000 firm, otworzył w dniu 16.12. 2015 swój pierwszy Salon Aut Poleasingowych. Firma świadcząca do tej pory usługi głównie dla biznesu teraz wychodzi naprzeciw potrzebom Klientów indywidualnych i wprowadza nowe standardy i jakość na rynku aut używanych w Polsce.

Od kilku lat LeasePlan pozostaje liderem rynku flotowego począwszy od obsługi klienta, przez innowacyjne produkty, aż po nowoczesne rozwiązania zapewniające mobilność kierowców. Firma świadcząca do tej pory usługi głównie dla biznesu, teraz kieruje swoją ofertę również do Klienta indywidualnego.
Otwarcie Salonu Aut Poleasingowych LeasePlan rozpoczyna nową erę w sprzedaży aut używanych w naszym kraju. Samochody wyłącznie z pełną historią użytkowania, z polskich sieci dealerskich i od pierwszego właściciela to alternatywa dla wszystkich, którym zależy na bezpieczeństwie zakupu. W stałej ekspozycji ponad 320 aut różnych marek i modeli oraz wyjątkowa infrastruktura: 12 200 m2 powierzchni, w tym 3 700 m2 salonu , kawiarnia, myjnia, stanowisko do przeglądów, a nawet plac zabaw dla dzieci, to niezaprzeczalne atuty salonu. Do tej pory podobny komfort zarezerwowany był tylko dla klientów kupujących nowe auta w sieciach dealerskich. – mówi Sławomir Wontrucki, Prezes LeasePlan Fleet Management Polska.

Salon Aut Poleasingowych LeasePlan– bezpieczeństwo i komfort zakupu

Zgodnie z ostatnimi danymi, w Polsce ponad 26 tysięcy razy miesięcznie wpisywane jest w wyszukiwarkę Google hasło „samochód poleasingowy” i „auto poleasingowe”. To dowód na to, że szukamy dobrych i sprawdzonych aut z rodzimego rynku.

Bez wątpienia Salon Aut Poleasingowych LeasePlan będzie dla Polaków atrakcyjnym i obowiązkowym punktem na drodze poszukiwań swoich własnych czterech kółek. Wszystkie oferowane w nim samochody pochodzą z polskich sieci dealerskich, a ich właścicielem jest LeasePlan. Auta były regularnie serwisowane, posiadają pewną i zarazem pełną historię użytkowania, komplet dokumentów, w tym oryginalną książkę pojazdu.
Dodatkowym atutem salonu jest elastyczna forma finansowania dostosowana do potrzeb indywidualnego klienta poczynając od płatności przelewem, poprzez kredyt, a na leasingu kończąc. Klienci mogą również na miejscu skorzystać z oferty 11 ubezpieczycieli.

Miejsce przy ul. Malowniczej 29 w Warszawie jest wyjątkowe: ponad 12 200 m2 powierzchni w tym 3 700 m2 salonu z możliwością ekspozycji nawet 70 aut i zewnętrznym terenem ekspozycyjnym dla 250 pojazdów. Całość składa się na imponującą liczbę 320 samochodów w stałej sprzedaży: różnych marek i modeli ze wszystkich segmentów, w tym dostawczych do 3,5 tony. Na miejscu znajdują się również: myjnia, stanowisko do przeglądów, kawiarnia i plac zabaw dla dzieci.
W naszej ofercie znajdują się auta z każdego segmentu i na każdą kieszeń w wieku od 1 do 5 lat, w cenie już od kilkunastu tysięcy złotych. Zarządzając parkiem ponad 25 tysięcy pojazdów co roku dokonujemy zakup nowych aut, które średnio po 36 miesiącach kontaktu wracają na rynek. Teraz są one dostępne dla każdego, można je obejrzeć zarówno w salonie, jak i na dedykowanym portalu SalonLeasePlan.pl – informuje Marcin Woźniak, kierownik Salonu Aut Poleasingowych LeasePlan.