niedziela, luty 25, 2024
czwartek, 25 wrzesień 2014 11:04

Gotowy na zaskoczenie?

Wyobraź sobie, że właśnie dzisiaj rozpoczynasz pracę jako portier w kasynie. Twoim głównym zadaniem jest nie tylko witanie gości, lecz również parkowanie ich samochodów na parkingu. Odczuwasz lęk, stresujesz się, bo każda wpadka może zakończyć Twoją karierę. A tu znienacka podjeżdża do Ciebie nowiutkie ciężarowe Volvo FH i właściciel prosi o jego zaparkowanie.

To nie żart ani głupia imaginacja, lecz pomysł na nową kampanię producenta Volvo. Pomysł opierał się na zainstalowaniu wielu ukrytych kamer wokół kasyna i obserwowanie reakcji młodego portiera. Jak mówi twórca tego przedsięwzięcia – nagrodzony Oscarem reżyser Henry Alex Rubin – wszystkich ciekawiło to, co zrobi Ambrogio Adani. Czy spróbuje zaparkować samochód, a może podda się i uzna to za głupi żart?
Głównym celem tej kampanii jest zaprezentowanie udoskonalonej wersji Volvo FH z nową skrzynią biegów I-Shift Dual Clutch. Jej innowacyjność polega na wykorzystaniu tych samych patentów co w samochodach sportowych w ciężarówce o dużej ładowności, czego nie próbował jeszcze nikt na świecie. Sposób ukazania takiego rozwiązania ma uświadomić klientów Volvo, iż firma potrafi zaskoczyć praktycznie na każdym kroku, często wykorzystując rozwiązania, o których nikt inny nie pomyślał.
Chcesz sprawdzić reakcję portiera? Kliknij na filmik i śledź kanał Volvo na Youtube!

Media