środa, 05 grudzień 2012 18:45

Felix Baumgartner w Syrenie Sport

Skoczek krawędzi świata Felix Baumgartner deklaruje, że do Warszawy zawsze chętnie przyjeżdża. W tym roku ten popularny skoczek spadochronowy, który w październiku dokonał niemożliwego – skoczył ze stratosfery, po raz kolejny postanowił pokonać „Lady Karową” podczas 50. Rajdu Barbórka.

Austriak wziął udział w Rajdzie zaproszony przez tegorocznego zwycięzcę Tomka Kuchara. Lubiący wyzwania Felix podczas Barbórki poprosił o jeszcze jedną atrakcję związaną z motoryzacją. Kiedy zobaczył premierowy start Syreny Sport, którą pokazał projekt żołądkowej powrotlegendy.pl, postanowił przejechać się tym jedynym na świecie egzemplarzem.

Choć temperatura była ujemna, by poczuć wieczorną wiślaną bryzę, Felix i Tomek Kuchar zdjęli dach i przejechali się ulicą Karową Syreną Sport cabrio. – Samochód jest przepiękny i daje sporo radości. Gratuluję jego twórcom – powiedział Felix wysiadając z syrenki. Na Syrenie złożył też autograf.

Czytany 720 razy

Horoskop

Ryby 19.II. - 20.III.

Ryby 19.II. - 20.III.

  „Marzenie o czymś nieprawdopodobnym ma własną nazwę. Nazywamy je nadzieją.” Jostein Gaarder dalej
Bliźnięta 22.V. - 20.VI.

Bliźnięta 22.V. - 20.VI.

„Jestem optymistą, ale optymistą, który bierze ze sobą płaszcz przeciwdeszczowy.” Harold Wilson dalej
Baran 21.III. - 20.IV.

Baran 21.III. - 20.IV.

  „Gdy cię mają wieszać, poproś o szklankę wody. Nigdy nie wiadomo, co się wydarzy, zanim przyniosą.” Andrzej Sapkowski dalej
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Świat mężczyzny

  • 1