poniedziałek, 07 styczeń 2019 15:51

Manicure i pedicure

Manicure u kosmetyczki to niechybnie szczegół, jednakże gdy trafnie się zadba o ten atrybut to umie przyciągać uwagę i zaświadczać o jej stylu.

Dlatego tak niesłychanie popularne jest tworzenie MANICURE I PEDICURE ale w współczesnych czasach wolno tak go ukształtować aby utrzymywał się na ręce przez kilka tygodni.

Ogromną powodzeniem cieszą się manicure hybrydowe. Jest to świetne rozwiązanie dla klientek które pragną aby ich ręce prezentowały się przyzwoicie cały okres i równocześnie nie traciły czasu nad rutynowym zdobieniem paznokci. Sławna hybryda łączy się na umieszczaniu wyjątkowego lakieru który wzmacnia się lampą UV żeby przekazywać mu sztywność i odporność. Procedura otwiera się od nadania charakteru początkowej płytce wyspecjalizowaną frezarką lub pilniczkiem. Tak stworzone wszystkie paznokcie od tego momentu matowi się, tz. ściera starannie wierzchnią powłokę aby lakier precyzyjnie przylepił się. Przygotowuje się do tego skórki na skutek ich wycięcie lub odsunięcie. Na tak zrobionej bazie wolno rozpocząć osadzanie lakierów które zawsze wzmacnia się lampą UV. Rodzaju odcieni jest masa a dochodzą to tego zróżnicowanego typu ozdoby, wzroki, naklejki lub ozdoby w postaci cyrkonii. Toteż wolno stwierdzić to stylizacją paznokci dlatego że nieraz taki manicure prezentuje się jak rzemiosło realnej artystki, której owocem są pięknie upiększone ręce. W ów sposób wolno nam zagwarantować sobie wyróżniający manicure przez ok 3-4 tygodnie, po tym okresie należałoby go uzupełnić. Hybrydy zalecane są dla ogółu klientek obojętnie na praktykowaną pracę dlatego że są wysoce pewne i odporne, nie ulegną rozpadnięciu w pracy fizycznej.

Kiedy ktokolwiek jest zawiedziony z wielkości swoich paznokci to zalecamy dla niego przedłużanie żelowe. To alternatywna technika od wcześniejszej, w tym miejscu wolno nam zezwolić sobie na nadanie swobodnej wielkości i formy. Tak skończony manicure jest już szczególnie "spektakularny", wyrazisty i nadaje jak najbardziej z większym natężeniem stylowego wyglądu kobiecie. Ale ręce z długimi paznokcmi nie pasują do każdego sposobu pracy. Kształt ich umie się okazać uciążliwa przy innych zawodach np. pielęgniarka. W tym momencie również mamy do czynienia z nałożeniem lakierów wzmacnianych światłem UV, jednak wpierw naturalną płytkę skracamy do minimalnej długości i przyklejamy specjalny tips który ustanawia bazę dla przyszłego paznokcia, tworzymy mu formę i długość. Poza tym pielęgnujemy skórki.

Trzeba również dopowiedzieć o manicure japońskim który jest pomocą dla zrujnowanych paznokci. Każdy który przez dłuższy okres robi hybrydę lub żel wie że po jakimś okresie paznokcie robią się kategorycznie słabe, łamliwe i matowe. W takim wypadku musi się dać rozluźnić się paznokciom i rozpocząć wykonywać manicure japoński.


Laser Look
ul. Głęboka 10/36
20-612 Lublin

© 2013-2020 by SN2.EU