piątek, 17 wrzesień 2021 16:00

Spadiora w różowej sprawie

Limitowana, różowa edycja apaszki Spadiora „Kobiecość” po raz drugi wspiera walkę z rakiem piersi!

 

Róż wbrew cukierkowym skojarzeniom jest manifestem kobiecości. Kobiecości z całym spektrum odczuć, doznań i emocji. Synonimu niezwykłej siły, opowieści o odwadze i trudnej lekcji pokory, doceniania i samoakceptacji.

Róż to również manifest walki z rakiem piersi jaką wiele kobiet wciąż musi stoczyć. Jak co roku – październik to miesiąc z wpiętą w klapę jesiennego płaszcza różową wstążką – symbolu walki z rakiem piersi.

Już drugi rok z rzędu Spadiora dołącza się do tej wciąż nierównej walki o kobiece zdrowie! Ponownie do sprzedaży trafi limitowana edycja apaszki „Kobiecość” w różowych odcieniach. Model apaszki kochany przez Polki, który śmiało można powiedzieć wypracował sobie status kultowego.

Spadiora „Kobiecość” to opowieść o każdej z nas. To drogowskaz w jaki sposób zamiast oceniać powinniśmy doceniać nasze ciało. Ciało, które, jeśli jest zdrowe, daje nam TYLE możliwości! Dzięki niemu możemy wyrażać siebie, swoje emocje, hobby, pasje.

Ciało, które potrafi wiele znieść i wciąż być piękne. Ciało, które potrafi dać nowe życie! Dbajmy o nie, kochajmy je i rozpieszczajmy. A przede wszystkim badajmy, by było jak najdłużej w pełni sił!

„Kobiecość” to też osobista historia założycielki marki Spadiora-Marty Lech-Maciejewskiej- to hołd złożony jej Teściowej, która wiele lat temu przegrała walkę z rakiem piersi.Niech różowa „Kobiecość” stanie się łopoczącym na wietrze proporcem akceptacji i docenienia kobiecego ciała. A żaden inny materiał nie tańczy tak na wietrze jak jedwab!

100% zysku ze sprzedaży edycji limitowanej „Kobiecości” zostaje przekazana na Fundację SPA for Cancer. Niezwykle innowacyjnego, acz równie potrzebnego projektu wpierającego onkologiczne kobiety w procesie leczenia i wychodzenia z choroby.

Spadiora "Kobiecość"

Spadiora "Kobiecość"

Wszystko zaczęło się od olsztyńskiego Hotelu Przystań Hotel & SPA, który udostępnił swoją przestrzeń, SPA i specjalnie przeszkolony personel pacjentkom onkologicznym Warmińsko – Mazurskiego Centrum Onkologii Szpitala MSWiA w Olsztynie. Do projektu dołączyli kolejni Partnerzy, dzięki którym kobiety, które przeszyły traumę choroby otrzymują niezbędne wsparcie i motywację. Fundacja nie tylko edukuje, ale też, dzięki wsparciu ośrodków SPA rozpieszcza. Panie, będące pod opieką Fundacji wracają do zdrowia fizycznego, odzyskują balans wewnętrzny. Uczą się zdrowych nawyków żywieniowych, pozytywnych emocji, życia na nowo!

© 2013-2020 by SN2.EU