wtorek, 03 grudzień 2019 11:11

Jakie trendy będą najpopularniejsze w sezonie jesień-zima 2019/2020?

Inspiracje modowe zima 2020 Inspiracje modowe zima 2020

Pierwszy śnieg za oknami i nagły spadek temperatur już nieodwołalnie zwiastuje nadejście zimy. Co bardziej pomysłowi miłośnicy dobrego stylu znajdą sposób, aby i w tym okresie prezentować się atrakcyjnie. Zobacz najnowsze trendy w branży fashion na nadchodzący sezon.

Trend 1: inspiracja stylem punk

Ćwieki, skóra, motyw czerwonej kraty, ramoneska, mocne elementy w dodatkach – to główne atrybuty tego stylu. Widać je w najnowszych kolekcjach Prady czy Aleksandra McQueen. Na polskich ulicach przejawem tego trendu są ciężkie botki, noszone często do całkiem zwiewnej góry.

Trend 2: powrót do lat 80.

Moda zatacza koło. Poduszki na ramionach (w koszulach i marynarkach) oraz błyszczące tkaniny – takie nawiązania do mody lat 80. Widać w jesienno-zimowych kolekcjach światowych projektantów, takich jak Izabelle Moron. Tego typu stylizacje o błyszczącym materiale z wszytymi poduszkami na wysokości ramion świetnie sprawdzą się jako kreacje sylwestrowe.

Trend 3: pepitka

Elegancka i wyrafinowana – pepitka znajdzie miejsce zarówno w biurze, jak też w casualowych stylizacjach. W drugim z tych przypadków świetnie prezentuje się w połączeniu z klasycznym białym T-shirtem. Do dyspozycji osób, które chcą zrealizować swoje projekty odzieżowe i otworzyć własny butik, pozostaje szwalnia odzieży damskiej https://e-moon.pl/szwalnia/. Szycie kolekcji wymaga dużych nakładów czasu i pracy, ale z pewnością jest możliwością wartą rozważenia – zwłaszcza jeśli za realizacją zlecenia stoi szwalnia sukienek o unormowanej pozycji na rynku i świetnych opiniach.

Trend 4: poncho

To wygodna i efektowna opcja, która jest popularyzowana u Michaela Jackobsa.

Trend 5: krata

Krata to bardzo wdzięczny i lubiany motyw, który w trendach modowych przewija się bardzo często. To bezpieczna opcja niemalże dla wszystkich. To mocny, zwracający na siebie uwagę, akcent.

Trend 6: sztuczne futra

Pojawiły się już w ubiegłym sezonie. W 2018 roku panowała moda na pudrowe odcienie. Tej zimy bardziej popularne będą kolory mocniejsze. Sztuczne futro to ciekawa alternatywa dla puchowej kurtki czy płaszcza.

Trend 7: bieliźniane akcenty

Trend ten będzie się pojawiać głównie w formie bieliźnianej sukienki na cienkich ramiączkach, takich jak ta prezentowana na stronie internetowej hurtowni sukienek https://e-moon.pl/kategoria-produktu/sukienki/. Oczywiście w zimne miesiące warto eksponować tylko jej element. Świetnie, gdy spod grubego dzianego swetra wystawać będzie jedynie ramiączko czy fragment koronki.

© 2013-2020 by SN2.EU