wtorek, 24 wrzesień 2019 13:06

W zimowym ogrodzie

Bonprix sukienka w kwiaty Bonprix sukienka w kwiaty

„Florals? For spring? Groundbreaking” - pamiętasz ten legendarny cytat z filmu „Diabeł ubiera się u Prady”?

Marka bonprix.pl w swojej najnowszej kolekcji postanowiła iść śladami legendarnej Mirandy Priestly. W tym sezonie kwiaty nosimy jesienią, a nawet… zimą!

Sukienki w delikatną łączkę schowaj na dno szafy. Na chłodniejszy czas światowi projektanci proponują duże kwiaty rodem z obrazów Moneta czy Van Gogha. Róże, piwonie, maki, czyli najpopularniejsze kwiaty tego sezonu, świetnie odnajdą się w towarzystwie jesiennych kolorów.

W kolekcji marki bonprix.pl znajdziesz wiele propozycji z tym wyjątkowo romantycznym printem. Sposób na idealny look zgodnie z najnowszymi trendami? Delikatna sukienka w duże kwiaty, trencz i wygodne botki. Bo przecież jesień też może być kolorowa!

Kozaki w kwiaty Bonprix

Kozaki w kwiaty Bonprix

Pidżama z satyny Bonprix

Pidżama z satyny Bonprix

 Płaszcz w kwiatowy wzór Bonprix

Płaszcz w kwiatowy wzór Bonprix

Spódnica w kwiaty Bonprix

Spódnica w kwiaty Bonprix

Sukienka w kwiaty Bonprix

Sukienka w kwiaty Bonprix

Tunika w kwiaty Bonrpix

Tunika w kwiaty Bonrpix

 

O bonprix

bonprix jest międzynarodową firmą odzieżową z siedzibą w Hamburgu. Przenosimy najnowsze trendy ze światowych wybiegów do codziennej mody oferując inspirujące kolekcje. Działamy już w 29 krajach w Europie, Rosji oraz Ameryce Północnej i Południowej.

bonprix – it’s me. Nasze motto wyraża zarówno naszą modę i postawę. Tworząc kolekcje uwzględniamy nie tylko każdy moment życia, ale także każdą sylwetkę; oferujemy modę w rozmiarach od 32 do 58. Doskonale dostrzegamy, jak różne są prawdziwe kobiety i obserwacje te przenosimy na nasze projekty. Moda bonprix oferuje znacznie więcej, niż tylko świetny wygląd. Nasz cel to zadowolenie i dobre samopoczucie naszych klientek każdego dnia.

© 2013-2020 by SN2.EU