piątek, 11 styczeń 2019 12:49

Witamy w dżungli!

Jeszcze kilka lat temu, kojarzone ze zbytnim przepychem czy nawet kiczem, teraz obowiązkowo w szafie każdej miłośniczki mody.

 

Drapieżne i eleganckie, widoczne i subtelne – tym właśnie charakteryzują się zwierzęce motywy. Dobrze dobrane podkreślą siłę, niezależność i zadziorność ich właścicielki. 

Szczególną popularnością cieszą się leopardzie cętki. Widoczne na sukienkach, koszulach, płaszczach, a także tylko jako nadruk – nosimy je w każdej postaci! Zawsze możemy być pewne, że dodadzą pazura nawet tym najbardziej basicowym stylizacjom. Możliwości jest sporo. Bardzo popularnym motywem jest połączenie żółci i czerni, ale cętki na czerwonej koszuli z falbanami? Czemu nie! Nie krępujmy się również miksować motywów, dobrze dobrana panterka w połączeniu z pasami zebry może dać ciekawy i unikatowy efekt.

Pomimo tak dużej dowolności starajmy się raczej wybierać jedną widoczną część garderoby i dobierać do niej stonowaną resztę, aby uniknąć przesady.
Do wzorzystych sukienek i kombinezonów dobierzmy dodatki w jednolitych kolorach, unikając jednocześnie większych ozdób.

Skóra węża - to właśnie ona, w ostatnim sezonie, króluje na pokazach, znajdziemy ją też w szafie większości blogerek modowych. 

Wzór imitujący łuski z pewnością przyciągnie wzrok. Sprawi, że nasza sylwetka będzie wyglądać ciekawie i atrakcyjnie. Nie obawiajmy się zwierzęcych wzorów, je też można oswoić 
w naszej garderobie, tak jak kota.

Wyświetlony 264 razy
© 2013-2019 by SN2.EU