sobota, grudzień 09, 2023
wtorek, 06 czerwiec 2017 13:36

Paski, etno wzory i geometria czyli plażowa moda z bonprix.pl

Początek czerwca to idealny czas na poszukiwanie wymarzonego kostiumu kąpielowego. Pora urlopów zbliża się wielkimi krokami, co zatem będzie najbardziej „hot” w tegorocznej modzie plażowej?

Paski nie opuszczają nas kolejny sezon, nie oznacza to jednak, że wszystko w tym temacie zostało już powiedziane!

Jeżeli zdecydujemy się na tradycyjne biało-czarne zestawienie, warto zaszaleć z materiałem i krojem. Wybierz strój w paski w połączeniu z seksowną siateczką; półprzeźroczyste tkaniny to alternatywa dla wszechobecnych wycięć, w których nie każda z nas czuje się komfortowo. Dwuczęściowe modele natomiast zyskają na atrakcyjności dzięki wiązaniom, zarówno w dolnej części bikini jak i samych biustonoszach.

Wolisz kolorowe paski? W ofercie bonprix.pl znajdziesz zestawy z marynarskim, czerwono-granatowym motywem, a także kostiumy w kolorach tęczy z ciekawym łączeniem na biodrach.

Dla fanek jednoczęściowych kostiumów marka bonprix.pl przygotowała modele w intensywnych barwach, obok których nie będzie można przejść obojętnie. Etno wzory i geometryczne kształty w połączeniu z soczystą kolorystyką to całkowity „must have”. Zestawy dające efekt 3D, a także wyglądające niczym obrazy z galerii sztuki nowoczesnej sprytnie ukryją drobne niedoskonałości figury.

Sprawdź ofertę bonprix.pl i postaw na nowoczesne formy i wzory!