poniedziałek, 18 maj 2015 14:13

Wiosenne propozycje marki Parfois

Torby z Parfois na wiosnę i lato 2015 to kolorowe, oryginalne fasony z ekologicznej skóry. Wśród nich dominują jasne, delikatne kolory. Większość z nich jest wykonana z gładkich materiałów, bez większych zdobień.

Inspiracją do zaprojektowania kolekcji Parfois na sezon wiosna/lato 2015 była etniczność i wielokulturowość, stąd też wybór Maroko jako idealnej scenerii do stworzenia sesji zdjęciowej do najnowszego katalogu. Do współpracy przy tworzeniu zdjęć, marka zaprosiła włoski zespół artystów, z modelkę Bernadettą oraz fotografką Ilarią Orsini na czele. Z kampanii Parfois wyłania się obraz zdecydowanej, pewnej siebie kobiety, która kocha podróże i różnorodność kultur oraz wzorów, które przyświecają najnowszej kolekcji.

Najnowszą kolekcję cechuje przede wszystkim kobiecość i współczesność. Łączenia takich materiałów jak skóra węża, ręcznie tkane detale, wzory etniczne oraz bogate wyraziste zdobienia automatycznie przenoszą nas w scenerię egzotycznych krajów, takich jak Maroko, Turcja, Meksyk, Indie, czy Bałkany. W tym sezonie Parfois proponuje cztery główne linie: Boho Dream, Future Tribal, Marrakech oraz Powder Power.

© 2013-2020 by SN2.EU