środa, 03 wrzesień 2014 18:29

Szare akcenty w jesiennych stylizacjach

Jesienne stylizacje la redoute Jesienne stylizacje la redoute

 Jesienią często uciekamy od intensywnych kolorów. Stawiamy na czerń bądź neutralne szarości, które pozwalają stworzyć bezpieczne zestawy, dzięki którym wtopimy się w tłum i które świetnie oddają atmosferę tych coraz krótszych, chłodniejszych, bywa że deszczowych dni.

 Z czym łączyć szarości? Szarości świetnie wyglądają solo pod warunkiem, że postawimy na ubrania i dodatki o różnych fakturach i w różnych odcieniach. Można też je łączyć z bielą, granatem czy czernią. Decydując się na szare akcenty i bezpieczną paletę barw, warto pomyśleć o dodatkach w intensywnym kolorze, które urozmaicą stylizację. Świetnym wyborem będzie np. burgundowa torebka. To właśnie ona genialnie dopełnia naszą propozycję z szarą peleryną ze sklepu Laredoute.pl, która zainspirowała nas do stworzenia tego typowo miejskiego looku.

Wśród zestawów, które przygotowałyśmy, znajdziecie też iście dziewczęcą stylizację z tiulową spódnicą w roli głównej. Szarości zestawione z pastelami – chłodnym beżem czy różem, stworzą stylizację w sam raz na randkę!



Ostatnia nasza propozycja to świetna opcja do biura. Oczywiście wtedy, gdy nie obowiązuje nas sztywny dress code. Szary, tweedowy żakiet stworzy zgrany duet z ciemnymi jeansami, a różowe akcenty w postaci bluzki oraz balerinek na srebrnym obcasie świetnie ożywią ten look! Która z naszych stylizacji podoba Wam się najbardziej?


Więcej inspiracji na www.laredoute.pl

© 2013-2020 by SN2.EU