piątek, 05 wrzesień 2014 15:43

Back to School!

Em Em Szop- stylizacje do szkoły Em Em Szop- stylizacje do szkoły

 Szkolna moda na przełomie ostatnich lat uległa wielkim zmianom. Kiedyś do szkoły chodziło się w jednakowych mundurkach, które do tej pory są bardzo popularne na przykład w Stanach Zjednoczonych. W Polsce ta moda minęła wydawałoby się na dobre.

Jak więc ubierać się do szkoły? Modnie, stonowanie czy szykownie? Wygodnie i sportowo czy elegancko? Jeśli nie macie pomysłów - oto nasze propozycje stylizacji do szkoły, które nie tylko są wygodne, ale też trendy.

 Bawełniana sukienka w intensywnym niebieskim kolorze marki em em szop idealnie przypomina szkolny uniform, a w zależności od dodatków może mieć odsłonę sportową, elegancką czy rockową. W zestawieniu z kurtką bejsbolówką, czerwonymi trampkami i plecakiem sprawdzi się świetnie w codziennej bieganinie z klasy do klasy.


Dla tych z Was, którzy lubią szaleństwo, kolor i humor proponujemy stylizację na luźniejsze, deszczowe dni, w końcu pogoda zaczyna nam płatać figle. W tej propozycji stawiamy na wygodne i uniwersalne kalosze, sweter ze śmieszną aplikacją i czarną marynarkę marki em em szop, która może posłużyć również jako płaszcz. Ciekawa aplikacja w środku świetnie komponuje się z butami. Ta komiksowa propozycja rozświetli nawet najbardziej pochmurny dzień.

Jeżeli jednak wolicie bardziej klasyczne zestawy proponujemy połączenie czarnej spódnicy z pastelową ramoneską i szarą bluzą, z fajną aplikacją. Świetnym uzupełnieniem takiej stylizacji będą też conversy, skórzany plecak i duże bransoletki. Pamiętajcie – szkolne stylizacje wcale nie muszą być nudne i zwyczajne!


Więcej inspiracji na http://ememszop.pl

Media

Znajdź najtaniej w tysiącach sklepów w Polsce

© 2013-2020 by SN2.EU