piątek, 26 kwiecień 2019 21:25

Nowe lokale Da Grasso

Wszyscy miłośnicy dobrej pizzy w mogą już zacierać ręce, ponieważ już lada dzień otwarte zostaną nowe lokale znanej i lubianej sieci pizzeri Da Grasso. Już maju nastąpi otwarcie dwóch miejsc: w Rudzie Śląskiej 10. maja oraz w Markach już 8. maja. Jeszcze przed tym terminem mieszkańcy Łap, Siedlec oraz Ciechanowa będą mogli cieszyć się pyszną pizzą w kolejnych nowych lokalach. Zobaczmy, na jakie pyszne dania będą się mogli skusić.

 

Szeroki wybór pizzy

Każde menu oparte będzie o szeroki wybór pizz. Każdy klient będzie mógł wybierać spośród 36 różnych propozycji oraz, oczywiście, stworzyć własną kompozycję. Każdy znajdzie coś dla siebie - w menu znajdują się bowiem zarówno propozycje mięsne, jak i wegetariańskie. Ostatnio wprowadzoną kompozycją do menu jest pizza wegańska, która cieszy się ogromnym powodzeniem i nie ma konkurencji na rynku.

Wszystkie używane składniki są najwyższej jakości, co wpływa na wyjątkowy smak pizzy. Pizzerie Da Grasso oferują trzy rozmiary pizzy: dużą o średnicy 42 centymetrów, średnią 32 centymetrową oraz małą 24 centymetrową. Do pizzy dołączane są również dwa sosy gratis. Są one wizytówką pizzeri i zachwycają smakiem wszystkich klientów. Do wyboru dostępny jest klasyczny sos pomidorowy, czosnkowy, ostry i musztardowo-słodki.

Przepis na najlepsze ciasto

Wyjątkowy smak pizzy w każdym lokalu pizzeri Da Grasso opiera się na tajemnym, unikalnym przepisie autorskim. To on gwarantuje wspaniałą teksturę i smak każdej pizzy Da Grasso.

Pyszne sałatki, startery i zupy

Poza pizzami wszystkie nowe pizzerie Da Grasso oferować będą pyszne sałatki, startery oraz zdrowe i pożywne zupy krem. Wszystkie potrawy przygotowywane są na miejscu na podstawie unikalnych przepisów. Do najpopularniejszych wyborów należą pieczone pieczarki nadziewane boczkiem, szpinakowa quesadilla i skrzydełka z kurczaka ze starterów; klasyczna sałata grecka oraz sałata z pieczonym łososiem oraz zupa cebulowa i krem pomidorowy.

Orzeźwiające drinki na upalne dni

Nadchodząca wiosna i lato mają być upalne, a więc przydadzą się orzeźwiające napoje. Pizzerie Da Grasso oferują smaczne drinki bezalkoholowe w postaci wariancji na temat popularnych drinków. Do wyboru mojito, wild berry i summer dream.

Odwiedź nowe lokale lub zamów przez internet

Nowy lokal w Markach otwarty zostanie na ulicy Piłsudskiego 125 już 8. maja, natomiast pizzeria w Rudzie Śląskiej na ulicy Katowickiej 3 zaprasza wszystkich miłośników pizzy od 10 maja. W kwietniu przypada otwarcie lokali w Łapach i Siedlcach, a w maju w Ciechanowie.

Pyszną pizzą i innymi daniami można cieszyć się na miejscu, w nowych, przytulnych lokalach, lub w domu, zamawiając je przez internet pod adresem https://www.dagrasso.pl.

© 2013-2020 by SN2.EU