poniedziałek, 13 lipiec 2015 16:58

Otwarcie city SAM-u w Cosmopolitan

7 lipca na parterze apartamentowca Cosmopolitan, ul. Twarda 4, został otwarty wyjątkowy kompleks gastronomiczny „city SAM” . Jest to kolejny punkt na mapie Warszawy, po SAM-ie z Powiśla, wykreowany przez dwie pasjonatki zdrowej kuchni: Jolantę Serwińską i Małgorzatę Kusina-Doran.

Koncept „city SAM” ma być odpowiedzią na potrzeby ludzi pracujących lub mieszkających w centrum, którzy mają mało czasu, aktywnie pracują zawodowo, ale mimo to chcą zdrowo i smacznie się odżywiać. Korzystając z wieloletniego  doświadczenia właścicieli lokal będzie oferował całą gamę aromatycznych, smacznych i ciekawych dań bazujących na zdrowych, domowej roboty składnikach,pieczywie z własnej piekarni oraz warzywach od lokalnych rolników.

”Cosmopolitan jest budynkiem współczesnym, minimalistycznym z korzeniami w konstruktywizmie – mówi Jolanta Serwińska- a to zobowiązuje nas aby pójść w tym kierunku. Wchodząc do jego wnętrza właściwie nie pozostaje nam nic innego, jak tylko utrzymać charakter całości założony przez jego twórcę Helmuta Jahna”.

„city SAM” zaprasza codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.30 do 18.00, w soboty od 9.00, na śniadania oraz lunche.

© 2013-2020 by SN2.EU