poniedziałek, 28 kwiecień 2014 19:16

Dieta pełna owoców z Crispy Natural

Chipsy Crispy Natural Chipsy Crispy Natural

Crispy Natural to warzywne i owocowe chipsy, które powstały z najwyższej jakości polskich owoców i warzyw. Są wytwarzane w innowacyjnej technologii suszenia, dzięki czemu zachowują wysoki poziom składników odżywczych oraz błonnika pokarmowego. Produkty Crispy Natural zawierają 100% owoców i warzyw, zostały wyprodukowane bez konserwantów i sztucznych barwników, w procesie suszenia – bez smażenia i pieczenia.

Chipsy Crispy Natural to produkt bezglutenowy, odpowiedni także dla wegetarian, chętnie chrupany przez dorosłych i dzieci. Zawartość opakowania może stanowić 1 z 5 porcji owoców i warzyw zalecanych do spożycia w ciągu dnia i jest doskonałym uzupełnieniem diety codziennej bogatej w błonnik.

 Chrupiące plasterki truskawki, 10 g; cena: 2,30 zł

Na świeże truskawki czekamy niemal cały rok. Są lubiane przez dorosłych i dzieci. Teraz możemy się nimi cieszyć każdego dnia i chrupać do woli jako samodzielną przekąska, ale także jako smaczny dodatek do porannego musli czy jogurtu. Opakowanie o wadze 10 g zostało przygotowane z pięciu polskich truskawek ważących łącznie 100 g i posiada zaledwie 35 kcal, wyróżnia się także wysoką zawartością błonnika pokarmowego – Bądź fit i ciesz się życiem!

Produkt zawiera 100% truskawki, został wyprodukowany bez konserwantów i sztucznych barwników, w procesie suszenia – bez smażenia i pieczenia. Chipsy Crispy Natural – Chrupiące plasterki truskawki to produkt bezglutenowy, odpowiedni także dla wegetarian, chętnie chrupany przez dorosłych i dzieci. Zawartość opakowania może stanowić 1 z 5 porcji owoców i warzyw zalecanych do spożycia w ciągu dnia i jest doskonałym uzupełnieniem diety codziennej bogatej w błonnik.

Chrupiące plasterki jabłka, 20 g; cena: 2,60 zł
Naturalne walory polskich jabłek zawarte w chrupiących plasterkach Crispy Natural mogą nam towarzyszyć o każdej porze dnia, przez cały rok, na okrągło. Chipsy z jabłek są bogate w składniki odżywcze i wyróżnia je wysoka zawartości błonnika pokarmowego. Opakowanie Chrupiących plasterków jabłka o wadze 20 g zostało przygotowane z dwóch świeżych jabłek ważących łącznie 200 g i posiada zaledwie 73 kcal. – Bądź fit i ciesz się życiem!

Produkt został wyprodukowany bez konserwantów i sztucznych barwników, w procesie suszenia – bez smażenia i pieczenia. Chipsy Crispy Natural – Chrupiące plasterki jabłka to produkt bezglutenowy, odpowiedni także dla wegetarian, chętnie chrupany przez dorosłych i dzieci. Zawartość opakowania może stanowić 1 z 5 porcji owoców i warzyw zalecanych do spożycia w ciągu dnia i jest doskonałym uzupełnieniem diety codziennej bogatej w błonnik.

Produkt dostępny także w formie chrupiących kostek.

Chrupiące plasterki pomidora z bazylią i oregano, 15 g; cena: 2,60 zł

Nic nie podkreśla lepiej smaku polskiego pomidora jak bazylia i oregano. Chrupiące plasterki pomidora z bazylią i oregano to smaczna, niskokaloryczna przekąska, która z powodzeniem może nam towarzyszyć o każdej porze dnia. Opakowanie o wadze 15 g zostało przygotowane z trzech polskich pomidorów ważących łącznie 330 g i posiada zaledwie 48 kcal.– Bądź fit i ciesz się życiem!

Produkt został wyprodukowany bez konserwantów i sztucznych barwników, w procesie suszenia – bez smażenia i pieczenia. Wyróżnia się wysoką zawartością błonnika pokarmowego. Chipsy Crispy Natural – Chrupiące plasterki pomidora z bazylią i oregano to produkt bezglutenowy, odpowiedni także dla wegetarian, chętnie chrupany przez dorosłych i dzieci. Zawartość opakowania może stanowić 1 z 5 porcji owoców i warzyw zalecanych do spożycia w ciągu dnia i jest doskonałym uzupełnieniem diety codziennej bogatej w błonnik.

 

Więcej informacji na www.crispynatural.pl

 

 

Wyświetlony 2451 razy

Media

Znajdź najtaniej w tysiącach sklepów w Polsce

© 2013-2019 by SN2.EU