niedziela, czerwiec 23, 2024
wtorek, 29 kwiecień 2014 14:21

W sezonie wiosna-lato 2014 nadchodzi moda na chrupiące sałatki!

Bakalland - Mix sałatkowy Bakalland - Mix sałatkowy

Wiosna już przybyła, a to coraz bardziej zbliża nas do upragnionego lata. To idealny czas na aktywność fizyczną i zmianę nawyków żywieniowych. W sezonie wiosenno-letnim chętnie zmieniamy ciężki posiłki na rzecz lekkich, pysznych, kolorowych sałatek, które od tej wiosny będą jeszcze pyszniejsze, bo… CHRUPIĄCE.

Bakalland „Chrupiąca sałatka” to nowość stworzona z myślą o wielbicielach sałatek. Naturalnie prażone w piecu ziarna słonecznika i dyni z domieszką orzeszków pinii sprawią, że każda sałatka będzie jeszcze smaczniejsza i pożywniejsza. Świeże i kolorowe warzywa, takie jak lubisz najbardziej, lekko skropione oliwą i sokiem z cytryny wraz z chrupiącym dodatkiem wprawią w zachwyt najbardziej wymagających smakoszy!

Jakąkolwiek sałatkę przyrządzamy, możemy ją każdorazowo wzbogacić garścią nowości Bakalland „Chrupiąca sałatka”. Nie tylko sałatki będą smaczniejsze i pożywniejsze, ale jesteśmy pewni, że dzięki temu chętniej będziemy je przyrządzać. A przecież każdy wie, że częste jedzenie warzyw i owoców sprzyja naszej diecie i urodzie.

Więcej informacji na www.bakalland.pl, facebook.com/bakalland

 

Media

Znajdź najtaniej w tysiącach sklepów w Polsce