środa, 30 kwiecień 2014 18:19

Kawa w ciąży? Mama coffee- dla każdej mamy!

Adamed- Mama coffee Adamed- Mama coffee

 

Codziennie rano pomaga Ci się obudzić i jasno myśleć w pracy, umila spotkania z przyjaciółkami, a nawet towarzyszy podczas wizyty u teściowej. Kochasz jej smak i aromat, uwielbiasz rytuał z jakim ją przyrządzasz. Myślisz, że „mała czarna” to Twoja najlepsza przyjaciółka? Okazuje się, że może Cię zdradzić i to w bardzo ważnym momencie Twojego życia – kiedy spodziewasz się dziecka.


Czy to oznacza, że kobiety w ciąży muszą zrezygnować z kawy? Jeśli mówimy o tej mocnej z kofeiną, odpowiedź brzmi: zdecydowanie tak. Powodów jest wiele, na przykład to, że kobieta ciężarna narażona jest na anemię, a picie kawy dodatkowo przyczynia się do ograniczenia wchłaniania żelaza. Ponadto kofeina jest moczopędna, przez co wypłukuje z organizmu magnez i wapń. Warto podkreślić, że kobiecie ciężarnej, szczególnie ten drugi pierwiastek jest bardzo potrzebny (dziecko wykorzystuje wapń jako budulec swoich kości). Kofeina może powodować kurczenie się naczyń krwionośnych oraz zmniejsza dopływ krwi do łożyska czego konsekwencją jest niedotlenienie dziecka.

 

Mimo powyższych argumentów, rozstanie z kawą może być trudne. Przypominasz sobie, ile miłych chwil Was łączyło. Celebrowała z Tobą sukcesy i pomagała znosić porażki. Z jednej strony zdrowie Twoje i Twojego dziecka jest dla Ciebie najważniejsze, z drugiej nie chcesz rezygnować z codziennych rytuałów – rozwiązaniem tego dylematu jest MAMA COFFEE suplement diety. Nowy produkt firmy Adamed Consumer Healthcare S.A. ma smak aromatycznej kawy, przy tym nie zawiera kofeiny. Dzięki swoim dodatkowym składnikom wspierającym, dba o przyszłą mamę.


MAMA COFFEE zawiera:
- Kwas foliowy – składnik odżywczy biorący udział w procesie podziału komórek;
- Kompleks witamin (C, B2, B6, B12 oraz niacyna), który pomaga we właściwej produkcji krwi, wspiera układ odpornościowy, bierze udział w procesie podziałów komórkowych, a także znosi uczucie zmęczenia i pomaga w regulacji gospodarki hormonalnej
4 filiżanki MAMA COFFEE = 100% dziennego zapotrzebowania na witaminy i kwas foliowy.

MAMA COFFEE występuje w trzech aromatycznych smakach: naturalnym, wanilii i toffi. Mogą one stać się atrakcyjnym urozmaiceniem codziennego rytuału. Pozwolą w domowym zaciszu zrelaksować się i poczuć się jak w kawiarni.

MAMA COFFEE – NATURALNY SMAK KAWY
Miłośniczki „małej czarnej” mogą rozkoszować się jej aksamitnym smakiem i pełnią aromatu, bez kofeiny.

MAMA COFFEE – WANILIA
Wanilia pobudza zmysły i wpływa kojąco na sferę uczuciową. Nie tylko rozpieszcza smakiem, ale również otula rozkosznym zapachem.

MAMA COFFEE – TOFFI
Zachcianki w ciąży to jeden z uroków tego okresu. Kiedy przyszła mama poczuje ochotę na coś słodkiego, zawsze może sięgnąć po kawę o smaku toffi.

Wyjątkowość produktu potwierdza unikalna receptura zgłoszona do OCHRONY PATENTOWEJ. Trzeba jeszcze pamiętać, że MAMA COFFEE suplement diety jest przeznaczona nie tylko dla kobiet ciężarnych, ale również dla planujących ciążę oraz karmiących piersią.

Produkt unikatowy:
- Jedyny suplement diety uzupełniający dietę w kwas foliowy i inne witaminy istotne dla kobiet w ciąży w formie rozpuszczalnej, naturalnej kawy zbożowej
- Naturalny smak kawy
- Super dodatek wewnątrz opakowania z poradami dla kobiet w ciąży

Opakowanie/Dawkowanie: 120g produktu – 6g na filiżankę.
Sugerowana cena opakowania: 37,26 zł.

 

Media

Znajdź najtaniej w tysiącach sklepów w Polsce

© 2013-2020 by SN2.EU