poniedziałek, lipiec 22, 2024
sobota, 27 lipiec 2013 19:27

Dietetyczne potrawy na weselu

Lato to czas różnego rodzaju imprez rodzinnych, a zwłaszcza ślubów i wesel. Oprócz wyboru tak ważnych elementów jakimi jest garderoba – sukienka i buty dla pani młodej oraz garnitur czy smoking dla pana młodego, przyszłe małżeństwo czeka również wybór obrączek i dekoracji kościoła oraz sali. Przygotowania do ceremonii czasem są bardzo nużące,
ale najczęściej chcemy aby wszystko było dopięte na ostatni guzik. Nie lubimy zostawiać tak ważnych spraw na ostatnią chwilę. Sam ślub jest bardzo dużym stresem, nie warto więc wtedy martwić się jeszcze o inne może niedopięte, a może niezałatwione jeszcze sprawy.
Oferta kuchni

Gdy para młoda zadba już o swoje potrzeby czas zająć się zaproszonymi gośćmi i wybrać smaczne menu w lokalu, który już wcześniej został zarezerwowany. Kuchnia danej restauracji z reguły oferuje cały wachlarz przystawek, ciepłych dań i deserów. Catering dietetyczny Wrocław pragnie wyróżnić się wśród firm oferujących same tzw. tradycyjne staropolskie potrawy. Ich kucharze specjalizują się w przyrządzaniu przeróżnych przystawek z warzyw, chudego mięsa i ryb. Danie główne nie jest u nich utożsamiane ze sztuką mięsa polaną gęstym zawiesistym sosem czy kotletem z grubą tłustą panierką. Starają się nadać smaku posiłkom za pomocą ziół i przypraw, a nie wyłącznie soli.
Estetyka i kunszt

Catering dietetyczny swoich klientów pragnie zachęcić do kosztowania poszczególnych potraw estetyką i kunsztem wykonania poszczególnych przysmaków. Każde danie jest feerią barw i smaków. Każde coraz bardziej przekonuje gości państwa młodych o tym, że warzywa i chude mięso jeśli są odpowiednio przygotowane, doprawione i ładnie podane mogą zachwycić każdą osobę.

Catering dietetyczny Wrocław stara się przygotowywać swoje potrawy tylko w taki sposób i takimi technikami i metodami aby były lekkie i nie obciążały układów pokarmowych gości. Używają oni tylko lekkostrawnych produktów spożywczych. Każde danie ma odpowiednią gramaturę i zawartość poszczególnych ważnych dla organizmu składników odżywczych. Poszczególne przysmaki są bogactwem witamin, mikroelementów i makroelementów.

Jeśli nie mamy odpowiedniej wiedzy, by samodzielnie ułożyć plan diety warto skorzystać z usług fachowca. Zawodowy dietetyk z pewnością zrobi to lepiej. Odchudzanie nie polega wcale na głodzeniu się. Proces wykonywany nieprofesjonalnie może narazić nas na efekty w postaci anemii czy anoreksji. Dlatego na dietetyku nie warto oszczędzać. sqnbn http://www.16ton.pl/