poniedziałek, 17 wrzesień 2012 18:36

Nowość – zamów pizzę online z Pyszne.pl

Głód doskwiera, a nam się właśnie zgubił numer telefonu do ulubionej pizzerii? To żaden problem – wystarczy sięgnąć po jedzenie na wynos online na Pyszne.pl.

Masz dość pokrętnych wyszukiwarek restauracji, w których gubisz się już na wstępie? Od dzisiaj z tym koniec. Pyszne.pl to platforma, a raczej gigantyczna baza danych o restauracjach, w której na pewno się nie pogubisz. Powodem jest przejrzysty layout i duże, umieszczone na górze strony, okno wyszukiwania. Wystarczy wpisać swój adres zamieszkania i kliknąć „pokaż restauracje”. Po krótkiej chwili mamy przed sobą listę knajp znajdujących się w okolicy, razem z wyświetlonymi ocenami klientów. Dlatego, jeśli masz ochotę spróbować jedzenia z innego niż zazwyczaj lokalu, nie musisz tego robić w ciemno.

Pyszne.pl to nie tylko łatwe znalezienie odpowiedniej restauracji w najbliższej okolicy, ale także możliwość sprawdzenia menu i, co najważniejsze w dobie powszechnej komputeryzacji, możliwość zamówienia jedzenia online. I to w banalny sposób! Wystarczy wybrać jedną z wyświetlonych restauracji, kliknąć na danie, które nam najbardziej przypada do gustu i wybrać sposób zapłaty. Platforma bowiem, w trosce o klientów, oferuje cztery możliwości rozliczenia się za usługi: kartą, szybkim przelewem, poprzez PayPal oraz tradycyjnie gotówką przy odbiorze.

Nazwa platformy też mówi dużo za siebie – właściciele dobierają restauracje w bazie danych w taki sposób, aby zapewnić klientom jak najlepsze menu. Bo jak wiadomo – klient dobrze najedzony, klient zadowolony! A kiedy już napełnimy głodne brzuchy, możemy odwiedzić fanpage na Facebooku i zorientować się w aktualnych promocjach lub konkursach. A nuż uda nam się zdobyć bon do naszej ulubionej restauracji? Jeśli nie, spokojna głowa – Pyszne.pl wprowadziło system lojalnościowy, dzięki któremu za każde zamówienie otrzymujemy pewną liczbę punków, dzięki którym zyskujemy później pewne bonusy.

Dlatego – jeśli chcesz zjeść pyszną pizzę, kebaba czy jakikolwiek posiłek z dostawą, skuś się najpierw na Pyszne.pl. W ten sposób szybko i bez nerwów zamówisz dokładnie to, co chcesz. Zawsze ciepłe jedzenie z najbliższej okolicy – to jest to, co pasibrzuchy lubią najbardziej.

Wyświetlony 1842 razy
© 2013-2019 by SN2.EU