czwartek, 24 październik 2013 16:11

Skuteczna kuracja przeciwko jesiennemu wypadaniu włosów!

Jesienne osłabienie włosów to dolegliwość przykra… ale naturalna. Coraz częstsze infekcje towarzyszące nam w tej porze roku, osłabienie organizmu oraz skutki wystawiania głowy na silne promieniowanie słoneczne w trakcie lata mszczą się w tym okresie mocno na naszej fryzurze. Antidotum na nasz problem jest kuracja Bioxsine – szampon oraz skondensowane serum przeciwko wypadaniu włosów. 

Miłe złego początki

Polacy już dawno zauważyli, że jesień to najbardziej niekorzystny czas dla włosów. Pierwszym winowajcą, który odpowiada za ten stan jest… upalne lato! Wysokie temperatury, klimatyzacja,   a przede wszystkim wystawianie skóry głowy wprost na działanie promieni słonecznych kończy się fatalnie dla naszych włosów. Cebulki ulegają znacznemu osłabieniu, a w konsekwencji włosy zaczynają nadmiernie wypadać. Problem wzmagają jesienne infekcje. Zmiana temperatury owocuje przeziębieniami i grypą, a towarzysząca im gorączka to przysłowiowa „kropka nad i” powodująca wszelkie kłopoty z nadmierną utratą włosów. 

S.O.S dla włosów 

Październik to miesiąc, w którym większość osób zauważa problem wzmożonego wypadania włosów i postanawia mu przeciwdziałać. Skuteczne rozwiązanie, w postaci dermokosmetyków Bioxsine,  proponuje nam koncern Biota. Widoczne rezultaty - potwierdzone badaniami klinicznymi - uzyskujemy dzięki zawartej w szamponie i ampułkach formule BIOCOMPLEX B11 – unikalnej ziołowej mieszance modyfikowanej w laboratoriach Biota. Zawiera ona tak cenne dla naszej skóry substancje jak: cynk, magnez, potas, wapń, żelazo, flawonoidy, kwas linolowy, kwas oleinowy oraz beta-sytosterol.

Podstawę kuracji stanowi szampon Bioxsine – aż 70% osób, które go stosowały przez okres, co najmniej dwóch miesięcy, zauważyło znaczne zahamowanie procesu wypadania włosów, a 40% zwiększenie ich ilości. Szampon dostępny jest w trzech wersjach: do włosów suchych i normalnych, przetłuszczających się oraz przeciwłupieżowy.

W skład kuracji wchodzi także serum Bioxsine, które nam pomoże gdy problem wypadania włosów przybiera rozmiary łysienia. Serum niezwykle skutecznie zapobiega wypadaniu włosów. Co więcej, odbudowuje strukturę włosów i pobudza ich wzrost. Skuteczność i bezpieczeństwo produktu zostało potwierdzone badaniami klinicznymi. Równoczesne stosowanie szamponu i ampułek (serum) Bioxsine zapobiegło wypadaniu włosów u 90% badanych.  Zwiększenie ilości włosów w trakcie  dwumiesięcznej kuracji zaobserwowało 80% osób. 

Sugerowane ceny detaliczne: 

szampon 42 pln  

serum 199 pln.

 

 
Wyświetlony 917 razy
© 2013-2020 by SN2.EU