poniedziałek, 28 wrzesień 2015 10:44

Jesień pełna naturalnych zapachów z Original Source!

Original Source Raspberry & Vanilla Original Source Raspberry & Vanilla

Jeśli na myśl o szarudze i panującym za oknem chłodzie, tracisz energię do codziennego życia, sięgnij po naturalnie intensywne żele pod prysznic Original Source i pozwól, żeby zapach pozytywnie Cię nakręcił. Marka rzuca wyzwanie jesiennej depresji! Broń? Warianty żeli pod prysznic Original Source inspirowane słodyczą natury.

Cel? Walka z nudą i rutyną. Egzotyczny kokos? Magiczna czereśnia z pokrzywą? A może soczysta malina z wanilią? W Twojej łazience wybuchnie feeria barw i naturalnych zapachów. Zmysły zostaną pobudzone i rozgrzane do czerwoności!
Marka żeli pod prysznic Original Source, wycisnęła z natury słodkie mikstury, które podczas kąpieli zbombardują Twoją łazienkę intensywnymi zapachami i kolorami. Każdy wariant żelu pod prysznic ukryty w designerskiej butelce sprawi, że codzienny prysznic będzie przyjemnie pachnący i doda pozytywnej energii na cały dzień. Jeśli jesienią marzysz o tropikalnych wakacjach, sięgnij po ORIGINAL SOURCE Coconut. Ten żel pod prysznic zamieni zwykłą kąpiel w prysznic, z którego płynie słodkie mleko z tropikalnych kokosów. Zamknięte w butelce egzotyczne owoce dojrzewały w słońcu przez 328 dni, by zapewnić Ci prawdziwie rajski relaks, zwłaszcza podczas jesiennej szarugi.

ORIGINAL SOURCE Coconut

ORIGINAL SOURCE Wild Cherry & Nettle to magiczna mikstura, dzięki której wraz z każdą kroplą przeniesiesz się do tajemniczej krainy prysznica przyszłości. Daj się uwieść naturalnie intensywnej mocy słodkiej czereśni i aromatycznej pokrzywy zamkniętej w żelu pod prysznic Original Source Wild Cherry & Nettle! Uwaga! Ten wariant pozytywnie nakręca na cały dzień.

 Original Source Raspberry & Vanilla

 

Kąpiel w soczystych malinach? Brzmi bardzo apetycznie. Dzięki wariantowi Original Source Raspberry & Vanilla możesz zanurzyć się w wannie pełnej owoców! A wszystko za sprawą dorodnych malin, które dojrzewały w słońcu przez 82 dni. Uważaj, bo ta mikstura nie tylko uzależnia, ale eksploduje swoim intensywnym zapachem w łazience i rozbudza apetyt na więcej!

Original Source Raspberry & Vanilla

Rekomendowana cena detaliczna każdego z wariantów: 8,99zł za 250 ml oraz 11,99 za 500 ml

Wyświetlony 1488 razy
© 2013-2020 by SN2.EU