środa, 02 grudzień 2015 14:36

Kultowe kolory Essie - Really Red, Ballet Slippers, Blanc, Mademoiselle, Merino Cool.

Zobacz kultowe kolory Essie, które zostały wypuszczone na rynek w 2015 roku.

Essie, to firma znana na całym świecie za sprawą swojej charyzmatycznej właścicielki Essie Weingarten, która jest w biznesie związanym z lakierami do paznokci od ponad 30 lat. Energiczna amerykanka wykreowała topową markę, która słynie ze swojej obsesji na punkcie kolorów lakierów do paznokci.

Essie Weingarten założyła firmę 1 1981 roku z 10 000 dolarów w kieszeni. to na czym jej zależało to ogromny wybór kolorów i trwała formuła, która pozwala nosić lakier przez tydzień. Na początku powstały trzy oryginalne kolory: Bordeaux, w odcieniu czerwonego wina, biały jak kreda Blanc i miękki, ciepły odcień bieli Baby Breath, idealny do malowania końcówek w trakcie manicure. Ulubionym kolorem Essie Weingarten jest intensywna czerwień Who’s She Red.

Właścicielkę Essie inspiruje wszystko. Pomysły na kolory rodzą się w jej głowie dosłownie co chwilę. Przez wiele lat w kultowych buteleczkach z białą nakrętką pojawiło się ponad 360 odcieni w linii masowej i profesjonalnej, a kilka z nich możemy zaliczyć dzisiaj do miana legendarnych. Poznajmy je! (Wszystkie kolory szerzej opisane tutaj)

Essie Really Red

Ta nasycona czerwień powstała w 1981 roku i od tego czasu jest hitem marki, dostępnym jednak tylko w linii profesjonalnej. To chyba najbardziej klasyczny odcień, który musi się znaleźć w kolekcji lakierów każdej kobiety.

Essie Really Red

Essie Ballet Slippers

Ten delikatny odcień różu powstał z fascynacji Essie Weingarten baletem. Nostalgiczny, uroczy kolor doskonale sprawdzi się, jeśli zależy nam na świeżym i delikatnym manicure. Kolor pojawił się w kolekcji Essie w 1982 roku i 7 lat później zamówiła go do swojego pałacu królowa angielska Elżbieta II.

Essie Ballet Slippers

Essie Blanc

Ten kolor powstał już ponad 30 lat temu, a nadal nie traci na popularności. Czysta biel doskonale sprawdzi się na paznokciach każdej kobiety i doda jej świeżego looku.

Essie Blanc

Essie Mademoiselle

Odcień powstał w 1998 roku we współpracy z amerykańskim pismem kobiecym Mademoiselle. To transparentny róż, doskonały na co dzień. Do tej pory to jeden z najlepiej sprzedających się odcieni w ofercie marki Essie.

Essie Merino Cool

Merino Cool zadebiutował w 2010 roku. To niezwykła symbioza fioletu z szarością, która efektownie prezentuje się na paznokciach. Ten odcień doceniła sama Lady Gaga.

Essie Smokin’ Hot

Essie Smokin’ Hot

Powstał 15 lat temu, a nadal jest topowym kolorem marki, który wybierają celebrytki, gwiazdy i aktorki na całym świecie. Smokin’ Hot to drapieżny miks szarego z brązem i beżem.

Essie Good to Go!

Wszystkie te kolory możesz obejrzeć na youtube w tym miejscu. Oprócz kultowych kolorów jednym z bestsellerów marki Essie jest również szybkoschnący utrwalacz lakieru Good to Go!, który pozwoli na naprawdę szybkie wykończenie manicure i zapewnienie trwałości lakieru na dłużej.

W ofercie marki znajdziemy aż 160 odcieni w linii profesjonalnej i blisko 100 w linii masowej (więcej na http://www.fryzomania.pl/category/lakiery-do-paznokci-essie ). Jest więc z czego wybierać! Profesjonalne wersje lakierów wyróżniają się nie tylko większą buteleczką, ale również mają cieńszy i precyzyjniejszy pędzelek oraz bardziej płynną formułę, która ułatwia aplikację. Dostępne są wyłącznie w specjalistycznych sklepach i salonach manicure.

Wyświetlony 3305 razy
© 2013-2020 by SN2.EU