czwartek, 07 listopad 2019 21:58

Jak wybrać dla siebie idealny odcień szminki do ust?

Kosmetyki do makijażu Kosmetyki do makijażu

Współcześnie obserwujemy powrót trendu na różnorodne odcienie szminek do ust. Marka Kryolan oferuje jedne z najlepszych produktów, które można z łatwością do siebie dopasować. Jednak wybór konkretnego odcienia może być dla wielu przytłaczający. Warto jednak wiedzieć, że aby wybrać właściwy, należy jedynie mieć wiedzę na temat swojej skóry.

Przedstawiamy kilka sposobów na to, jak dowiedzieć się, który z kolorów będzie idealnie do nas pasował. Niezależnie od tego, czy szukasz najlepszego odcienia, czy też świetnego koloru na co dzień, pomożemy Ci znaleźć pomadkę specjalnie dla Ciebie.

Zidentyfikuj swój idealny ton

Jeśli chodzi o znalezienie idealnej barwy szminki, kluczowe jest określenie jej odcienia. Każdy ton skóry charakteryzuje się większym ciepłem, chłodem, przewagą żółci czy naturalnością. Wiedza, do której z tych kategorii należysz, pomoże ci trafić do idealnego makijażu. Aby ustalić, czy twój ton jest chłodny, ciepły czy neutralny, spójrz na żyły po wewnętrznej stronie nadgarstków. Niebieskie lub fioletowe żyły wskazują, że twój ton jest chłodny, podczas gdy zielone żyły należą do ciepłej cery. Jeśli nie jesteś w stanie rozszyfrować, czy twoje żyły są niebieskie, czy zielone, prawdopodobnie masz neutralny ton i może pasować zarówno do chłodnych, jak i ciepłych kolorów. Kobiety o oliwkowej karnacji często mają neutralne odcienie.

Możesz również zidentyfikować swój odcień, zwracając uwagę na to, jak Twoja skóra opala się. Ciepłe odcienie skóry mają zwykle więcej melaniny, podczas gdy te z chłodnymi odcieniami często palą się lub wcale nie mogą się opalić. Pamiętaj jednak, że odpowiednia kategoria może również obejmować hebanowe odcienie skóry. Jeśli wszystko inne zawiedzie, możesz również sprawdzić, czy Twoja skóra wygląda lepiej dzięki złotej lub srebrnej biżuterii, aby określić swój ton. Jeśli masz ciepłą cerę, będziesz wyglądać lepiej ze złotą biżuterią, a jeśli masz chłodną cerę, srebro będzie bardziej pochlebne. Neutralne odcienie mogą nosić oba i wyglądać świetnie, wybierając kosmetyki od marki Kryolan.

Odcienie pasujące do tonu Twojej skóry

Twój ton znacząco wpłynie na to, które odcienie szminki najlepiej na Tobie wyglądają. Aby znaleźć cień pasujący do Twojego odcienia, spróbuj skupić się na podobnych odcieniach. Ogólnie rzecz biorąc, kobiety o chłodnych odcieniach najlepiej będą wyglądać z chłodnymi odcieniami szminek, np. z niebieskimi lub fioletowymi tonami i klasycznymi czerwieniami. Natomiast kobiety o ciepłych odcieniach lepiej pasują do ciepłych odcieni szminek Kryolan, takich jak brzoskwinia i pomadki w odcieniach pomarańczy. Jeśli Twój ton jest neutralny, np. z oliwkową cerą, masz to szczęście, że wyglądasz dobrze zarówno w chłodnych, jak i w ciepłych odcieniach.

© 2013-2020 by SN2.EU