poniedziałek, kwiecień 22, 2024
sobota, 23 listopad 2019 11:03

Żel do paznokci, który gwarantuje najtrwalszy manicure

Żel do paznokci Żel do paznokci

Wiele z nas marzy o idealnych paznokciach. Często narzekamy na swoje i nie zawsze jesteśmy z nich zadowolone. Nie odpowiada nam kształt, długość i stan paznokci. Jeśli trapią Cię takie problemy, na pewno nie raz myślałaś nad idealnym rozwiązaniem. Być może rozważałaś zrobienie manicure żelowego, ale obawiałaś się, że często będziesz musiała go zmieniać.

 

Żel do paznokci to nieskazitelny manicure nawet przez 4 tygodnie!

Każda z fanek żeli do paznokci mówi zdecydowanie, że to najtrwalszy sposób stylizacji. Można się nim cieszyć nawet do 4 tygodni, a więc przez cały miesiąc. Czy to nie byłoby cudowne - robić paznokcie raz w miesiącu? I w międzyczasie nie przejmować się ani odpryskami, ani złamaniami, ani zarysowaniami. 

Każdy żel do paznokci jest skrupulatnie testowany, a jednym z kryteriów, jakie musi spełniać jest właśnie trwałość. Producentom zależy na tym, żeby utrzymywał się na paznokciach jak najdłużej bez żadnych skaz. Wybieraj sprawdzone marki, aby mieć pewność najwyższej jakości.

Tradycyjny żel UV do przedłużania i budowania paznokci

Kiedyś był jedynym sposobem na przedłużanie paznokci. Dzięki temu od razu zyskał ogromną popularność i uznanie wielu kobiet na całym świecie. To, że wciąż jest masowo używany, świadczy tylko o jego wyjątkowych cechach! W zależności od sposobu nakładania żel do paznokci może mieć gęstszą lub rzadszą konsystencję. Nie wpływa to jednak na jego trwałość. 

Żele dzielą się na jednofazowe i trójfazowe. Jednofazowe można nazwać żelami do wszystkiego. Pełnią funkcję bazy, preparatu do budowania oraz nabłyszczacza. Trójfazowe z kolei wymagają dodatkowego użycia żelu budującego oraz nabłyszczającego. Nie da się jednoznacznie określić, które z nich są lepsze. Wszystko zależy od Twoich preferencji. 

Baw się kolorami z kolorowymi żelami UV!

Jednak żele bazowe to dopiero początek zabawy. Oczywiście odpowiadające Ci długość i kształt są bardzo ważne. Zasadniczy jest jednak kolor paznokci! To on przede wszystkim rzuca się w oczy, kiedy patrzymy na swoje dłonie. Zauważają go także inni, a jeśli pomalujesz paznokcie którymś z naszych kolorów, zobaczysz ile zbierzesz komplementów!

Katalog barw kolorowych żeli jest tak bogaty, że każdy znajdzie wśród nich coś dla siebie. Każda kolekcja zawiera kolory najmodniejsze w danym sezonie – dzięki nim zawsze będziesz na czasie! Oczywiście równocześnie ważna jest także jakość samego lakieru żelowego. Zawsze wybieraj sprawdzone marki!

Mam trwały manicure, ale czy nie zniszczy on moich paznokci?

Wiele kobiet obawia się używania żelu z powodu strachu o swoją naturalną płytkę paznokci. Uważają, że możliwość jej zniszczenia to zbyt duża cena za ładny manicure. Trudno jest obalić ten mit, który prawdopodobnie wziął się ze złych doświadczeń związanych z używaniem lakierów żelowych. Aby uniknąć ich na własnej skórze należy dobierać produkty z odpowiednimi certyfikatami i atestami, a także umiejętne z nich korzystać. 

Kluczem długotrwałego manicure jest przede wszystkim stosowanie preparatów zgodnie z zaleceniami producenta oraz odpowiednie odtłuszczenie płytki. Zawsze czytaj zalecenia wytwórcy i wykorzystuj żel do paznokci według jego rekomendacji. Unikaj zbytniego matowienia płytki bloczkiem polerskim – uszkodzisz ją, jeśli zrobisz to zbyt mocno. Radzimy także, abyś pamiętała o odpowiednim sposobie ściągania żelu z paznokci.