sobota, czerwiec 15, 2024
czwartek, 13 czerwiec 2019 09:31

Pielęgnacja okolic oczu

Biodermic Dermocosmetics - Krem pod oczy z ekstraktem z kawioru Biodermic Dermocosmetics - Krem pod oczy z ekstraktem z kawioru

Piękne spojrzenie wymaga pięknej oprawy i nie chodzi nam w tym momencie o wystrzałowy makijaż. Skóra w okolicach oczu jest niezwykle delikatna, niemal pozbawiona gruczołów łojowych, co sprawia, że starzeje się najszybciej. Dodatkowo wszystkie wiemy, że śmiech to zdrowie, ale nawet ono ma swoją cenę… Ale na pewno nie będziemy nikogo zniechęcać do rozdawania uśmiechów, wręcz przeciwnie. Więc co zrobić, żeby zjeść ciastko i mieć ciastko?

 

CODZIENNA PIELĘGNACJA

Po pierwsze nie zapominajmy o starannym zmyciu makijażu przed snem. Starannym – nie oznacza tarcia i naciągania skóry. Robimy to subtelnie i z wyczuciem, ale tak by nie zostawić żadnych resztek tuszu lub cieni, które mogą skórę wysuszać i podrażniać. Na oczyszczoną skórę nakładamy krem równie delikatnymi ruchami, co wcześniej. Należy go stosować zarówno wieczorem, jak i rano – zawsze przed nałożeniem kremu do twarzy. Można też przechowywać go w lodówce, bo dzięki chłodnej masie łatwiej pozbyć się cieni pod oczami i zlikwidować opuchliznę.

KREM POD OCZY

Okolica oczu to bardzo wymagająca strefa, dlatego należy do niej stosować odpowiedni preparat. Zwykły krem nie wystarczy, a niekiedy wręcz może jej zaszkodzić. Tu potrzebny jest super lekki i super nawilżający specyfik, który zapewni jej odpowiednie wsparcie i ochronę. W BioDermic Dermocosmetics opracowaliśmy taki krem. Krem do zadań specjalnych. Krem, który nie tylko ma spełniać wszystkie powyższe zadania, bo potrafi znacznie więcej.

Biodermic Dermocosmetics Krem pod oczy z ekstraktem z kawioru

 Biodermic Dermocosmetics - Krem pod oczy z ekstraktem z kawioru

KREM POD OCZY Z EKSTRAKTEM Z KAWIORU

Dlaczego jest taki wyjątkowy? To zasługa bogatej receptury opracowanej w taki sposób, by poszczególne składniki podbijały wzajemnie swoje działanie. A mowa przede wszystkim o działaniu nawilżającym, ujędrniającym i wygładzającym.

Za nawilżenie odpowiedzialne są głównie pulllulan i trehaloza. Oba składniki doskonale wiążą wodę w naskórku, natomiast emolient oliwkowy zapewnia odpowiednią ochronę przed jej utratą. Dzięki temu patentowi skóra jest zabezpieczona przed wysuszeniem nawet do kilku dni! Pullulan współdziała również przy ujędrnianiu i wygładzaniu. Ten niesamowity polisacharyd tworzy na powierzchni swoistą matrycę powodując natychmiastowe napięcie, dzięki czemu niweluje drobne zmarszczki.

I jeszcze coś ekstra! Ten krem posiada składniki, które nie tylko zapewnią Ci efekty doraźnie, ale i takie, które będą opóźniać proces starzenia. Ekstrakt z kawioru regeneruje uszkodzoną barierę ochronną skóry wokół oczu i zwiększa produkcję kolagenu i elastyny. Podobny cel ma również zawarty w kremie olej morelowy, który przeciwdziała matowieniu skóry i powstawaniom zmarszczek mimicznych, takie jak „kurze łapki” powstające od uśmiechu. Stąd właśnie nasze przekonanie, że można zjeść ciastko i mieć ciastko, tak jak można się uśmiechać, a jednocześnie bronić się przed mało pożądanymi tego skutkami.

Wypróbuj Krem pod oczy z ekstraktem z kawioru, BIO ważne, by dać skórze to, co najlepsze w naturze!

Biodermic Dermocosmetics- Krem pod oczy z ekstraktem z kawioru

Biodermic Dermocosmetics - Krem pod oczy z ekstraktem z kawioru