czwartek, 24 październik 2019 21:25

Zastosowanie regałów półkowych - zapytaj specjalistów z Wist24.pl

Regały magazynowe

Kwestia wyboru dostawcy wyposażenia magazynowego jest równie ważna, co decyzje o zakupie konkretnych elementów tego wyposażenia. Przypatrując się branży techniki magazynowej można trafić na firmy - perełki. Zaangażowane w selekcjonowanie wartościowych produktów, jak solidne regały metalowe półkowe.

Doradzające najepsze rozwiązania, jak np. dotyczące wyboru pojemników magazynowych adekwatnych do przeznaczenia, którego potrzebujesz. Znające się na potrzebach profesjonalistów, przed którymi praca stawia różne wymagania, którym trzeba zawsze sprostać, jak np. transport delikatnych narzędzi pomiarowych do miejsca realizacji zlecenia, gdzie zbawienne okażą się walizki aluminiowe i skrzynie transportowe z wypełnieniem.

Kwestia wyboru dostawcy wyposażenia magazynowego jest równie ważna, co decyzje o zakupie konkretnych elementów tego wyposażenia. Przypatrując się branży techniki magazynowej można trafić na firmy - perełki. Zaangażowane w selekcjonowanie wartościowych produktów, jak solidne regały metalowe półkowe. Doradzające najepsze rozwiązania, jak np. dotyczące wyboru pojemników magazynowych adekwatnych do przeznaczenia, którego potrzebujesz. Znające się na potrzebach profesjonalistów, przed którymi praca stawia różne wymagania, którym trzeba zawsze sprostać, jak np. transport delikatnych narzędzi pomiarowych do miejsca realizacji zlecenia, gdzie zbawienne okażą się walizki aluminiowe i skrzynie transportowe z wypełnieniem.

Jeżeli oczekujesz takiego pełnego zaangażowania i profesjonalizmu dostawcy, najlepszym adresem jest Wist. Firma działa od 1990 roku, i od zawsze specjalizuje się właśnie w sprzedaży asortymentu związanego z szeroko rozumianym wyposażeniem magazynowym. Przez prawie trzy dekady działalności marka dorobiła się złożonej sieci partnerów handlowych, ogromnego zaplecza magazynowego oraz zespołu najlepszych w branży specjalistów. Wszystkich zainteresowanych skorzystaniem ze wsparcia i doradztwa w zakresie wyboru i zakupu produktów typu - regały półkowe, pojemniki magazynowe czy walizki aluminiowe - zapraszamy do sklepu internetowego Wist24.pl lub do punktu stacjonarnego we Wrocławiu. Oczywiście możliwy jest również kontakt pod adresem email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie pod numerem +48 71 34 11 771.  

Regały półkowe - przeznaczenie i cechy charakterystyczne

Sztandarowym produktem, najczęściej poszukiwanym przez przedsiębiorców, jak i użytkowników prywatnych są regały. Taki stan rzeczy nie dziwi, ponieważ regały półkowe magazynowe wykorzystywane są wszędzie tam, gdzie pojawia się potrzeba przechowania materiałów, narzędzi, towarów. Ułożenie produktów na łatwo dostępnych półkach umożliwia ich szybkie odnalezienie i wykorzystanie w codziennych domowych obowiązkach, czy wydanie klientowi z magazynu. O wygodzie wykorzystania regałów półkowych decyduje fakt, że ze względu na swoją konstrukcję obsługiwane są one ręcznie i przede wszystkim do składowania towarów, które nie są zapakowane na palecie. Standardowo regały półkowe mierzą do 2,5 m wysokości, czyli do takiej, którą człowiek swobodnie dotknie ręką, bez konieczności korzystania z podwyższeń czy podestów. Wygodną opcją, gdy pomieszczenie daje możliwość montażu wyższych regałów, jest zastosowanie składanej drabiny, która spełnia swoją rolę nawet na regałach wysokich na 4,5 m.

Regały oferowane w Wist24.pl to wysokiej jakości konstrukcje z ocynkowanego metalu, zbudowane z metalowych paneli. Największym powodzeniem cieszą się zaczepowe regały magazynowe, które charakteryzują się łatwością montażu, nie wymagającego użycia śrub.  

Przekłada się to na łatwość montażu, który również decyduje o popularności właśnie takiego rozwiązania. Cechy regałów półkowych magazynowych decydują o powszechności ich użytkowania, warto zdecydować się na nie, szczególnie gdy chodzi o wyposażenie:

  • sklepów - gdzie wszystkie produkty mają być łatwo dostępne i dobrze wyeksponowane;
  • archiwów - gdzie na niewielkiej powierzchni trzeba pomieścić dużą ilość dokumentów;
  • bibliotek - gdzie każda półka jest na wagę złota;
  • warsztatów - gdzie dostępność narzędzi i części zamiennych decyduje o sukcesie biznesu; 
  • magazynów - gdzie przechowywanie i magazynowanie jest podstawą działalności firmy, a regały muszą być trwałe i naprawdę wytrzymałe; 
  • piwnic, garaży, komórek lokatorskich - gdzie szanować trzeba każdy fragment przestrzeni i dobrze go wykorzystać.

W każdym przypadku funkcjonalność regałów w pełni satysfakcjonuje ich użytkowników - przykładem na to są klienci Wist24.pl. Zapraszamy, by dołączyć do tego grona!

Regały magazynowe

© 2013-2020 by SN2.EU