czwartek, 06 wrzesień 2018 13:47

Sprawdź, w jaki sposób zdalni asystenci Brella ułatwiają życie przedsiębiorcom i menedżerom!

Firma Brella jest na polskim rynku pionierem, jeśli chodzi o usługi zdalnych asystentów. Zapracowani menedżery i przedsiębiorcy bardzo cenią sobie oferowaną przez nią możliwość oddelegowania szerokiej gamy zadań związanych z życiem zawodowym i osobistym. Sprawdź, co asystenci Brella mogą dla Ciebie zrobić, by pozwolić Ci zwiększyć skuteczność i oszczędzić czas!

 

Znalezienie specjalistów i podwykonawców

Klienci Brella chętnie zlecają asystentom znajdowanie specjalistów i podwykonawców. Chcesz znaleźć dobrego korepetytora, dzięki któremu Twoje dziecko zda maturę na piątkę? Nie masz czasu na utrzymywanie porządku w mieszkaniu i szukasz skutecznej ekipy sprzątającej? Brella może dla Ciebie przygotować ogłoszenie i opublikować je w bezpłatnych portalach, wysegregować przesłane CV i umówić spotkanie z kandydatem. Wszystko, byś mógł zatrudnić najlepszych specjalistów!

 

Pomoc w rekrutacji wykwalifikowanych pracowników

Asystenci Brella chętnie pomagają firmom w znajdowaniu wykwalifikowanych pracowników. Może to obejmować między innymi znalezienie potencjalnych kandydatów na dane stanowisko, umówienie spotkań i wysłanie kandydatom przypomnienia o spotkaniu. Dzięki temu proces rekrutacji może przebiec o wiele sprawniej!

 

Przypominanie terminów i zarządzanie kalendarzem

Jesteś bardzo zapracowany i często gubisz się w gąszczu ważnych terminów? Asystentom Brella możesz zlecić cykliczne przypomnienia opłaty rachunków czy przygotowania raportów. Nie będziesz już tracił czasu na przypominanie sobie, co masz do zrobienia i będziesz mógł po prostu zacząć działać!

A skoro mowa o terminach – asystenci Brella pomagają Klientom również w zarządzaniu kalendarzem. Potrafią połączyć wszystkie kalendarze Klienta w jeden tak, by był jak najbardziej wyczerpujący i klarowny zarazem. Dzięki temu organizacja kwestii związanych z każdą sferą życia staje się o wiele wygodniejsza.

 

Wykonywanie rezerwacji

Do zadań, które zapracowane osoby chętnie zleciłyby komuś innemu, niewątpliwie należy wykonywanie rezerwacji. Dlatego asystenci Brella mogą zarezerwować dla Klientów zarówno salę konferencyjną na firmowy event, jak i wakacyjny wyjazd z rodziną czy wizytę u dentysty.

 

Zarządzanie kontaktami i zadaniami

Zarządzanie kontaktami i zadaniami jest ważnym aspektem działania każdej firmy. Jednak nie powinno wymagać się od zapracowanych przedsiębiorców i menedżerów, by zajmowali się obsługiwaniem CRM. Dlatego asystenci Brella mogą zająć się przygotowaniem listy zadań i wgrywaniem do systemu wszystkich ważnych kontaktów.

Rozwój osobisty

Jak widać po powyższych punktach, asystenci Brella pomagają Klientom nie tylko w kwestiach bezpośrednio związanych z pracą i można im zlecać również zadania związane z życiem prywatnym. Chodzi tutaj również o rozwój osobisty! Być może zawsze chciałeś nauczyć się rysować? Asystenci Brella przygotują dla Ciebie rekomendacje najlepszych podręczników dla rysowników i znajdą najlepszego nauczyciela w okolicy.

© 2013-2020 by SN2.EU