poniedziałek, lipiec 15, 2024
wtorek, 17 maj 2011 13:12

5 największych błędów w podrywaniu

Błędy w uwodzeniu zdarzają się każdemu z nas. Aby na przyszłość ich uniknąć przedstawiamy pięć największych błędów, które popełniają mężczyźni w uwodzeniu kobiet. Niektóre z nich odnoszą się do samego podrywu i pierwszego spotkania, a inne do dalszej znajomości.

 

Poznanie tych błędów jest kluczowe, aby odnieść sukces w relacjach męsko-damskich, dlatego że sposób w jaki zostaliśmy wychowani i przekonania, które nam wpojono nie zawsze są właściwe i gwarantują powodzenie w podrywaniu. Wszystko o czym zaraz przeczytasz, opiera się jednak na doświadczeniu, wiedzy o kobietach i ich psychice, dzięki czemu zrozumiesz wszelkie błędy, które do tej pory popełniłeś.

Błąd nr1: Bycie zbyt miłym facetem

Na pewno już zauważyłeś, że piękne kobiety (i nie tylko) nie spotykają się ze zbyt miłymi facetami, którzy na każdą randkę przychodzą z bukietem róż, są mili do obrzydzenia i ciągle prawią jej komplementy. Kobiety nudzą tacy faceci, bo są nieinteresujący, przewidywalni i wręcz wykluczają jakąkolwiek dozę ekscytacji w życiu.

Tacy mężczyźni przede wszystkim myślą o tym, co zrobić, żeby się przypodobać kobiecie i „broń Boże” nie narazić się jej. Chcą ją zdobyć swoją “przytłaczającą” dobrocią i służalczością.

Nie bądź ZBYT miłym facetem. Okazuj kobiecie szacunek, bądź dobrym człowiekiem, ale nie bardzo miłym facetem, bo kobiety nie uznają tego za atrakcyjne.

Błąd nr 2: Myślenie, że o Twojej atrakcyjności dla kobiet świadczy to, jak jesteś przystojny albo ile masz kasy.

To jeden z najczęściej popełnianych męskich błędów. Faceci myślą, że powodem ich niepowodzeń z kobietami jest to, że nie są przystojni albo nie mają pieniędzy, albo że są za grubi czy za niscy.

Niespodzianka - tak nie jest, i wszystkie te przekonania to bzdury.

Jasne, że są kobiety, które lecą tyko na kasę. Jasne, że są kobiety, które lecą na muskularnych, wysokich gości. Jednak (i chcemy, żebyś to zapamiętał) WIĘKSZOŚĆ kobiet jest dużo bardziej zainteresowana osobowością mężczyzny niż jego wyglądem czy grubością portfela. Osobowość może być tak przyciągająca dla kobiety, że nie będzie onaw stanie się od Ciebie odkleić i w sekundę zapomni o tym, że jesteś gruby albo niski.

Błąd nr 3: Zmienianie swojego życia dla kobiety

Kobiety uwielbiają, kiedy mężczyzna ma „coś” jeszcze w swoim życiu oprócz niej. Uwielbiają kiedy masz pasję. Pisząc że masz coś jeszcze w życiu, chodzi nam, oto, że masz jakiś cel, do czegoś dążysz. Nie żyjesz z dnia na dzień tylko idziesz w obranym kierunku. Może to być własna firma, jakieś osiągnięcia sportowe czy kariera.

Problem jest w tym, że wielu facetów kiedy ma dziewczynę rzuca to wszystko. Zapomina o swoich celach, nagina swoje życie do tego, czego chce kobieta. Zamiast zaprosić kobietę do swojego świata i przejąć inicjatywę, pozwala aby ona owinęła go sobie wokół palca i rządziła jego światem.

Powiemy Ci coś, kobieta nie będzie szanować takiego faceta i nigdy nie uzna za atrakcyjne przejęcie nad nim kontroli. Większość takich związków szybko kończy się, a mężczyzna zostaje na lodzie z pytaniem w głowie: „Jak to możliwe, przecież robiłem wszystko co ona chciała?”

Błąd nr 4: Próbowanie przekonać kobietę, żeby Cię lubiła i podlizywanie się jej.

Większość facetów myśli, że z kobietami można iść na logikę. “Hm ona nie jest mną zainteresowana, to będę taki miły, taki dobry i taki zabawny, że w końcu mnie polubi, bo jak można nie lubić miłego, zabawnego faceta?”

Mamy dla Ciebie złe wiadomości. Nie przekonasz kobiety do tego logiką i argumentami „za”. Tak już jest, bo kobietami sterują ich emocje, a nie logika (tak jak za mężczyznami).

Błąd nr 5: Szukanie potwierdzenia swojej wartości w kobiecie i bycie "needy”(potrzebującym)

To jest kolejny duży błąd, który psuje podrywanie , i z którym wielu facetów ma problem. Wielu z nas szuka potwierdzenia swojej wartości w kobietach (często nieświadomie).Polega to na swoistej wymianie - ja będę mówić Ci, że Cię kocham, będę miły, zniosę każde spóźnienia itp. a Ty powiesz mi, że jestem mężczyzną i że jestem fajny, dasz mi buzi itp. Typowy układ handlowy, Ty dajesz coś, żeby dostać od niej coś.

Samopoczucie takiego faceta zależy głównie od tego czy kobieta nagrodzi go, czy ukaże. Usłyszy od niej coś miłego jest radosny. Ona nie odpisze na sms po 5 minutach od jego wysłania itp. i on już jest załamany, traci poczucie własnej wartości i myśli, że ona już go nie kocha. Nigdy tak nie rób.