piątek, 27 listopad 2015 16:32

Cechy charakteru mężczyzny, a problemy ze znalezieniem miłości

Ludzie każdego dnia łączą się w pary i decydują się na związek partnerski. Oczywistym jest, że nikt nie chce być sam i spędzić całego życia w pojedynkę. Obecność drugiej osoby jest niesamowicie ważna i odgrywa bardzo dużą rolę w życiu każdego człowieka.

Czasami jednak zdarza się, że mężczyzna tak bardzo pragnący bycia w związku partnerskim ma problemy ze znalezieniem odpowiedniej kandydatki, lub jak już znajdzie to coś nie wychodzi. Jakie są tego przyczyny? Przyjrzyjmy się cechom charakteru, które działają negatywnie na każdą kobietę, a wręcz potrafią ją odepchnąć i zniechęcić do dalszych działań.

Wiele kobiet zapytanych o to, co najbardziej potrafi zniechęcić je do mężczyzny powiedziały, że to właśnie niezadbany wygląd potrafi wzbudzić negatywne odczucia. Mężczyzna powinien dbać o siebie, dbać o swój ubiór i ogólny wygląd. Ładne perfumy, elegancki ubiór - to wszystko ma ogromne znaczenie zwłaszcza przy pierwszym poznaniu. Niestety, ale najczęściej to właśnie pierwsze wrażenie ma wpływ na to, czy mamy ochotę spotykać się dalej, czy też nie. Złe pierwsze wrażenie może negatywnie wpłynąć na cały dalszy przebieg relacji między dwojgiem ludzi.

Mężczyźni, którym brak inicjatywy, z natury są nieśmiali i boją się przejąć inicjatywę również będą borykać się z problemami ze znalezieniem wybranki swojego serca. Mimo, że dzisiejsze kobiety są bardzo niezależne i pewne siebie, to w relacji z mężczyzną mają potrzebę poczucia się bezpiecznie. Mężczyzna powinien więc pracować nad pewnością siebie i śmiałością, by zadowolić kobietę i pozwolić poczuć jej się kobietą.

Każda kobieta szuka szczerego, prawdomównego dżentelmena, który otoczy ją opieką i pozwoli jej ufać. Niestety z ta prawdomównością i szczerością również wielu mężczyzn ma problem. Kobiety z początku są bardzo nieufne - co z resztą jest zrozumiałe. Jeśli więc mężczyzna już od samego początku nie jest szczery i prawdomówny - może już od razu się wycofać. Szczerość i prawdomówność jest niesamowicie ważna, ponieważ daje podstawy do zaufania. A jak wiemy - bez zaufania nie jesteśmy w stanie stworzyć prawdziwego związku.

Związek, w którym pełno jest nudy a mało rozrywek również nie będzie należał do najbardziej udanych. Mężczyzna, który ma poczucie humoru, jest pomysłowy, spontaniczny i potrafi zaskoczyć swoją kobietę jest kandydatem na wagę złota. Nawet największa miłość ale bez rozrywki i odrobiny poczucia humoru prędzej czy później polegnie.

Kobiety również oceniają przez pryzmat zaradności. Mimo tego, że większość kobiet pracuje i zarabia na siebie, to zaradność mężczyzny w dalszym ciągu jest ważna. No bo jak kobieta może związać się z mężczyzną, który jest nie zaradny i ciężko mu zadbać o siebie, a co dopiero o nią samą?

Zaradność, wygląd fizyczny, spontaniczność, prawdomówność - to niektóre z cech charakteru idealnego mężczyzny. Ich brak może naprawdę wywołać negatywne odczucia kobiety już na pierwszym spotkaniu . Jak wiemy kobiety są niesamowitymi obserwatorami i potrafią dostrzec kwestie, które dla mężczyzny nie są takie istotne.

Masz problem ze znalezieniem miłości? Wejdź na http://www.uwodzenie.org i napraw to.

© 2013-2020 by SN2.EU