czwartek, 14 luty 2019 20:35

Motor na akumulator– pierwszy pojazd dla dziecka

Auta akumulatorowe podbiły rynek artykułów dziecięcych. Wzorowane na prawdziwych modelach, dające szereg możliwości, a przede wszystkim poczucie, jak to jest być kierowcą. Wśród pojazdów dla dzieci szczególną rolę odgrywają motocykle. Jakiż bowiem fan motoryzacji nie marzył o beztroskim przemierzaniu świata w poszukiwaniu przygód na swoim jednośladzie?

Pierwszym krokiem w realizacji tego marzenia może być zakup motorka na akumulator. Współczesny rynek produktów dziecięcych oferuje w tym zakresie szerokie możliwości.

 

Radość i spełnienie marzeń

Motocykl to bez wątpienia taki pojazd dla dzieci, który wyglądem imituje prawdziwą maszynę, tyle że w stosunkowo mniejszych gabarytach. To, co w szczególności zachwyca odbiorców to precyzja i dbałość o szczegóły, atrakcyjny wygląd, obecność elementów, które bezpośrednio przykuwają uwagę malucha, jak światełko, klakson czy muzyka. Jedno pozostaje pewne – takie pojazdy dla dzieci to frajda i spełnienie marzenia o posiadaniu własnego jednośladu. W zależności od ilości posiadanej gotówki, możemy zdecydować się na zakup prostego, nieskomplikowanego modelu lub miniaturę prawdziwego ścigacza, dodatkowo na licencji BMW.

Dla najmłodszych szkrabów...

Grupę najprostszych motorków otwierają modele przeznaczone dla maluchów, które ukończyły już drugi rok życia. Wyposażone w silnik pozwalający na dwugodzinną jazdę, rozwijający prędkość 3 km/h, co jednoznacznie przekłada się na pełną radości, ale bezpieczną jazdę. Dodatkowo z dwoma biegami, dzięki którymi malec może poruszać się do przodu i tyłu. Z melodyjkami, światełkami, klaksonem i kuferkiem na potrzebne przedmioty. Takie pojazdy dla dzieci będą świetnym pomysłem na prezent! Dla nieco młodszych fanów motoryzacji, dla których tajemnica utrzymania równowagi nie została jeszcze odkryta, pozostają skutery 3-kołowe. Stabilne, łatwe w użytku, a do tego nie sprawiające trudności we wsiadaniu i zsiadaniu.

... i starszaków

Dla starszych dzieci, które ukończyły mniej więcej 3-4 rok życia, producenci przygotowali coś specjalnego. Te pojazdy dla dzieci to ścigacze, pozwalające rozwinąć prędkość do 7 km/h! Wyposażone w podwójny silnik, prawdziwą stacyjkę z kluczykiem, rozkładaną stopkę, lusterka i owiewki. Perfekcyjnie wykonane z dbałością o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół, przez co zachwycają nie tylko młodych użytkowników, ale również dorosłych miłośników motoryzacji. Myśląc o zakupie takiego prezentu dla dziecka, warto pamiętać o jego bezpieczeństwie. Dlatego do zestawu należy dołączyć kask oraz ochraniacze na łokcie i kolana.

Wyświetlony 629 razy
© 2013-2020 by SN2.EU