poniedziałek, 23 kwiecień 2018 10:29

Co w wyprawce dla chłopca?

Pytanie może wydawać się banalne, jednak należy pamiętać, że to co wydaje się oczywiste na pierwszy rzut oka, nie zawsze takie jest. Większość osób wymieni zapewne śpioszki, pampersy czy smoczek. Potrzebnych akcesoriów jest jednak dużo więcej. Dotyczy to zwłaszcza odzieży; okazuje się, że w wyprawce dla niemowlęcia warto uwzględnić także takie rzeczy jak skarpetki chłopięce czy... laktator.

Śpioszki, skarpetki chłopięce, czapeczka

Oczywiście na pierwszym miejscu listy „must have” świeżo upieczonego rodzica znajdą się śpioszki. To jednak nie koniec, jeśli chodzi o ubranka – potrzebne są przecież skarpetki chłopięce , czapeczka, buciki, a później także spodenki i miniaturowe t-shirty. Może się wydawać, że umieszczanie takich akcesoriów jak chociażby skarpetki chłopięce w wyprawce dla niemowlaka jest zbędne, jednak należy pamiętać, że zwłaszcza młode osoby, które po raz pierwszy zostały rodzicami, mogą mieć problem z wymienieniem wszystkich niezbędnych rzeczy.

Dotyczy to zwłaszcza spacerów – młodzi rodzice nie zawsze wiedzą, ile ubrań powinno mieć na sobie dziecko (a dokładniej – ile warstw).

Akcesoria

Niektóre akcesoria wydają się oczywiste. Smoczek, butelka, jakaś zabawka, kocyk – o tym pamiętają na ogół wszyscy rodzice. W wyprawce może znaleźć się jednak dużo więcej rzeczy, które mogą znacząco ułatwić wiele czynności. Przykładem może być laktator czy specjalny stół do przewijania; warto zadbać również o porządny wózek, z którym będzie można stosunkowo łatwo i wygodnie przemieszczać się nawet środkami komunikacji miejskiej.

 

© 2013-2020 by SN2.EU