środa, 26 sierpień 2015 10:30

Co Cię ruszy do szkoły?

Wyprawka szkolna w Empiku Wyprawka szkolna w Empiku

Szkoła nie musi oznaczać nudy! Powinna być kolorowa, radosna i przyjemna, bo przecież nauka to odkrywanie świata! W Empiku każdy Odkrywca – niezależnie od wieku – może znaleźć coś dla siebie.  Jak co roku, Empik zmienia kompletowanie wyprawki szkolnej w kolorową i twórczą przygodę.

Niezależnie od wieku i upodobań każdy znajdzie coś dla siebie w szerokiej ofercie salonów sieci. Oferta Empiku wychodzi naprzeciw zarówno indywidualistom, nastawionym na wysokiej jakości designerskie produkty, fanom telewizyjnych serii i filmów, jak też osobom poszukującym przede wszystkim produktów w atrakcyjnej cenie.

Aby ułatwić odnalezienie potrzebnych produktów, Empik przygotował dedykowane regały, na których są eksponowane wszystkie artykuły niezbędne do szkolnej wyprawki.

W szerokiej ofercie szkolnej znalazła się zróżnicowana gama produktów i wzorów: zeszytów, notatników, brulionów, segregatorów, plecaków, piórników, przyborów do pisania, a także akcesoriów, jak bidony na wodę czy pojemniki na drugie śniadanie.

Klienci sieci znajdą w ofercie zarówno produkty marek znanych na całym świecie (m.in. Pilot, Staedtler, Stabilo, Maped, Herlitz), jak i tych obecnych wyłącznie w Empiku, charakteryzujących się doskonałą relacją jakości do ceny. Wśród tych ostatnich warto wymienić przeznaczone dla dzieci marki PuffPuff i Colo&Riko Friends oraz dedykowane dla nieco starszych uczniów i uczennic marki Burocrat i Basic. Warto także zwrócić uwagę na papiernicze kolekcje sezonowe Paperdot, których cechą szczególną jest oryginalne, odpowiadające najnowszym trendom wzornictwo.

W szerokim wachlarzu artykułów szkolnych nie mogło zabraknąć ulubionych dziecięcych bohaterów (m.in. Violetta) i najpopularniejszych motywów (m.in. Kraina Lodu, Equestria, World Of Tanks) oraz popularnych drużyn piłkarskich (FC Barcelona, Real Madryt, Manchester United).

 

© 2013-2020 by SN2.EU