poniedziałek, 22 lipiec 2013 16:48

Podróży z maluszkiem - chusteczki nawilżane Cleanic Kindii

Nawet daleka podróż z maleństwem może być przyjemnością. Wystarczy się do niej dobrze przygotować. Chusteczki nawilżane takie jak np. te  z serii Cleanic Kindii są nieodzowne w podręcznym bagażu rodziców małego dziecka. Seria Cleanic Kindii to łagodne, hypoalergiczne, testowane dermatologicznie chusteczki nawilżane, 

idealnie dostosowane do różnych potrzeb skóry dziecka. Nie zawierają  alkoholu, PEG-ów i parabenów, dlatego nie podrażniają naskórka. Mają miły i łagodny zapach. Dzięki wygodnemu i trwałemu zamknięciu oraz optymalnej liczby chusteczek, można je ze sobą zabrać dosłownie wszędzie.  Ich główną zaletą jest uniwersalność, ponieważ polecane są do pielęgnacji całego ciała dziecka.      

CLEANIC KINDII NEW BABY CARE
Ten wariant chusteczek jest dedykowany dla wyjątkowo delikatnej skóry noworodków i niemowląt. Są to jedyne chusteczki do stosowania od pierwszego dnia życia dziecka. Dzięki zawartości emolientów nawilżają i natłuszczają skórę, jednocześnie chronią przed podrażnieniami! Posiadają pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka NR ZF-K-7/12.
Produkt otrzymał nagrodę Perła Rynku FMCG 2013.

Cena chusteczek to 6,90 zł za opakowanie 60 szt.

CLEANIC KINDII BABY SENSITIVE
Są przeznaczone dla skóry szczególnie wrażliwej i atopowej niemowląt i małych dzieci. Zawierają łagodzący i chroniący balsam
z panthenolem. Posiadają pozytywną opinię Centrum Zdrowia Dziecka.

Cena chusteczek to 6,90 zł za opakowanie 60 szt.

CLEANIC KINDII SKIN BALANCE
Są polecane do stosowania dla zdrowej skóry dzieci. Zawierają kompleks witamin E, A, F. Chronią zdrową skórę maluszka. Nie zawierają  alkoholu, PEG-ów i parabenów. Posiadają pozytywną opinię Centrum Zdrowia Dziecka.

Cena chusteczek to 6,90 zł za opakowanie 72 szt.

© 2013-2020 by SN2.EU