poniedziałek, 06 maj 2013 16:23

Antidotum na bolące plecy dla mamy

Zwykle pojawia się już w czasie ciąży i nie ustępuje po porodzie. Wprost przeciwnie- nasila się z każdym dniem i z każdym dodatkowym kilogramem naszej pociechy. Ból pleców, bo o nim mowa, to prawdziwa zmora przyszłych i świeżo upieczonych mam. Jak sobie z nim radzić?

Kiedy do lekarza
Pierwsze tygodnie po porodzie nie należą do najłatwiejszych. Połóg rządzi się swoimi prawami. Do wielu dolegliwości i przypadłości uznawanych za typowe dla tego okresu zalicza się także ból kręgosłupa, którego występowanie ma związek z fizjologią porodu i jest jego naturalną konsekwencją. Bacznej uwagi, wspartej fachową poradą lekarską, wymaga sytuacja, gdy dolegliwości bólowe nie mijają lub- co gorsze- intensyfikują się pomimo upływu trzech tygodni od dnia porodu. Wówczas świeżo upieczona mama powinna zgłosić się do ortopedy.

Bolące plecy młodej mamy
Wiele młodych mam skarży się na bóle pleców. Ciągłe noszenie malucha na rękach sprawia, że kręgosłup młodej mamy jest stale obciążony, a dolegliwości bólowe bezustannie się nasilają. Czy jest jakiś sposób na zredukowanie tych uciążliwości? Czy istnieje możliwość noszenia dziecka na rękach bez zbytniego obciążania kręgosłupa? Istnieje! Rozwiązaniem jest rekomendowane przez ortopedów nosidełko biodrowe Hipseat ze sklepu www.babymama.pl

Antidotum na bolące plecy
Nosidełko biodrowe Hipseat to prawdziwa rewolucja na rynku nosidełek dla dzieci. To praktyczne rozwiązanie, które przyniesie prawdziwą ulgę bolącym plecom.
Nosidełko biodrowe Hipseat jest złożone z pasa zapinanego wokół talii rodzica  oraz integralnego, bezpiecznego, rekomendowanego przez ortopedów siedziska dla dziecka. Dzięki temu plecy młodych rodziców nie są nadmierne obciążone, a maluch czuje się pewnie i wygodnie.

Jak to działa
Czy wiesz, w czym tkwi siła nosidełka biodrowego Hipseat? W tym, że rozkłada ciężar wagi malucha wokół talii i bioder rodzica, odciąża bolące plecy i ramiona, redukuje dolegliwości, poprawia komfort.
Ale Hipseat to najlepsze rozwiązanie nie tylko dla młodych mam i ojców, ale przede wszystkim dla maluchów. Nosidełko jest całkowicie bezpieczne dla kręgosłupa i bioder dziecka, nie krępuje jego ruchów, pozwala być blisko mamy i taty, jest stabilne i wygodne.

Nosidełko biodrowe Hipseat  zostało przetestowane przez Brytyjski Instytut Standardów. Efekt? Zdumiewający. Dzięki Hipseat noszenie szkraba jeszcze nigdy nie było takie lekki i komfortowe.

Jak to możliwe? Nosidełko zostało tak zaprojektowane i wykonane, aby zdjąć cały ciężar noszonej pociechy z Twoich ramion, pleców, kręgosłupa i móc rozłożyć go równomiernie wokół talii, bioder, miednicy. Ale Hipseat to nie tylko synonim wygody nowoczesnych rodziców, ale także pełen komfort malucha. Czy wiesz, że nosidełko Hipseat zapewnia utrzymanie nóżek i bioder w naturalnej, fizjologicznej pozycji i nie krępuje ruchów malucha. To właśnie dlatego fizjoterapeuci, ortopedzi i pediatrzy z całego świata z czystym sumieniem rekomendują siedzisko biodrowe Hipseat.

Nosidełko biodrowe Hipseat cena: 179 pln www.babymama.pl

© 2013-2020 by SN2.EU