środa, grudzień 06, 2023
poniedziałek, 17 maj 2021 11:58

Kamienne umywalki nablatowe i kamienna mozaika

umywalki kamienne umywalki kamienne insustone

Kamień to naturalny materiał zapewniający niebanalny wygląd – wykonane z największą starannością kamienne umywalki oraz kamienna mozaika to produkty unikalne, ponieważ każdy kawałek kamienia jest inny i nie sposób go podrobić.

Wybierając ręcznie wykonane umywalki nablatowe mamy pewność, że produkt, który do nas trafi posłuży nam przez długie lata nieodmiennie zachwycając pięknym wyglądem.

Kamienna umywalka, czyli odrobina natury w luksusowym opakowaniu

Remontując łazienkę chcemy, aby była praktyczna na co dzień, a jednocześnie zachwycała pięknym, oryginalnym wyglądem. Jeden z trendów, który nigdy nie wychodzi z mody to przyroda, czyli naturalne dodatki i elementy wyposażenia doskonale komponujące się zarówno z klasycznymi, jak i bardziej nowoczesnymi trendami aranżacyjnymi.

Wykonane z naturalnych materiałów kamienne umywalki zachwycają egzotycznym wyglądem nie tracąc przy tym na elegancji, dzięki czemu świetnie wpasowują się w każde wnętrze – od minimalistycznego po ultranowoczesne. Nablatowe kamienne umywalki dostępne w ofercie sklepu industone.pl to produkty będące wynikiem żmudnej pracy rzemieślników z Indonezji. Czasochłonne rękodzieło wykonywane jest z marmuru, piaskowca, kamienia rzecznego i onyxu, a kształtowane przez lata naturalne materiały to gwarancja, że każda umywalka Industone jest produktem niepowtarzalnym.

Naturalne kamienie to odporny materiał, który zachowuje piękny wygląd przez długie lata, dlatego kamienne umywalki dostępne na stronie: https://industone.pl/pl/14-umywalki-kamienne cechuje najwyższa jakość wykonania połączona z wytrzymałością na zarysowania.

Czy kamienna mozaika to dobry pomysł?

Kamienna mozaika to materiał często wykorzystywany jako kafelki na podłogę albo płytki ścienne w łazience lub kuchni. Wykonywana z naturalnych kamieni mozaika może stanowić element dekoracyjny jako wykończenie brodzika albo płytki prysznicowe.

Dostępna na stronie: https://industone.pl/pl/13-mozaika-kamienna kamienna mozaika to niebanalny materiał wykończeniowy świetnie komponujący się z cegłą i drewnem. Charakteryzuje się wysoką trwałością oraz odpornością na wilgoć, a także na wysokie i niskie temperatury. Mozaika jest odporna na zarysowania i uszkodzenia mechaniczne, a różnorodność kolorystyczna pozwala na dopasowanie odcienia kamienia do aranżacji i stylu wnętrza.