środa, 06 marzec 2019 16:53

Dekoracje na przyjęcie urodzinowe przedszkolaka

Urodziny przedszkolaka to wyjątkowa okazja, którą trzeba odpowiednio uczcić. Na pewno malec powinien swoje święto spędzić nie tylko z rodziną, ale również kolegami i koleżankami. W organizacji przyjęcia urodzinowego z pewnością pomocne będą kolorowe gadżety, dzięki którym impreza będzie niezapomniana.

Kolorowe balony i serpentyny

Trudno wyobrazić sobie jakiekolwiek przyjęcie urodzinowe bez kolorowych balonów. Do wyboru jest mnóstwo kształtów i kolorów, a także rozmiarów. Zachwyt dzieci z pewnością wzbudzą duże balony amerykańskie z napisem „Happy Birthday”. Mogą mieć kształt muffinki, cukierka, myszki miki czy innych bohaterów bajek. Oczywiście wybór jest znacznie większy, więc z pewnością każdy znajdzie coś wyjątkowego, co spodoba się dziecku.

Balony urodzinowe w kształcie cyfr najlepiej umieścić w miejscu, w którym będzie siedział jubilat, choć oczywiście nie jest to regułą. Ważne, żeby było kolorowo i wesoło. Salę lub inne miejsce, w którym odbywa się przyjęcie, warto udekorować również girlandami. Można je ułożyć w oryginalny napis witający gości lub po prostu rozwiesić w różnych miejscach. Do tego na pewno świetnym pomysłem będzie wystrzeliwane z tub konfetti oraz efektowne serpentyny w sprayu. Warto kupić też kilka świecących balonów, które z pewnością zachwycą jubilata i jego gości.

Akcesoria urodzinowe

Dekoracje to jeszcze nie wszystko, trudno wszak zorganizować udane urodziny bez pełnej słodkości piniaty. Podczas imprezy dla przedszkolaków jest to już niemalże stały punkt programu, na który wszyscy czekają z niecierpliwością. Do wyboru są piniaty w różnorodnych kształtach, np. jednorożca, sowy, konika, smoka czy klocka lego.

Akcesoria, które świetnie sprawdzą się podczas przyjęcia urodzinowego dla przedszkolaka, to także przepiękne rozety, ozdobne papierowe kule i kolorowe pompony można je znaleźć między innymi na stronie  https://towarnafestyny.pl. Warto też pomyśleć o czapeczkach urodzinowych, rozwijanych gwizdkach i trąbkach czy fontannie tortowej. Tak przygotowane przyjęcie na pewno spodoba się zarówno jubilatowi, jak i zaproszonym przez niego gościom.

© 2013-2020 by SN2.EU