poniedziałek, 21 wrzesień 2015 12:38

Dni Otwarte w inwestycji Zakątek Cybisa na warszawskim Ursynowie!

Zakątek Cybisa Ursynów Zakątek Cybisa Ursynów

Według badań portalu dompress.pl na rynku warszawskim nabywcy najczęściej chcą wydać na zakup mieszkania nie więcej niż 380 - 430 tys. zł. Co drugie mieszkanie w I etapie inwestycji Zakątek Cybisa na warszawskim Ursynowie odpowiada tym kryteriom. Ponadto tylko w weekend 26-27 września, podczas Dni Otwartych, deweloper przygotował promocyjną ofertę zakupu mieszkań w cenie bez VAT.

W weekend 26-27 września odbędą się Dni Otwarte w inwestycji Zakątek Cybisa, położonej na warszawskim Ursynowie, niedaleko stacji metro Stokłosy. Włodarzewska SA oferuje Klientom mieszkania w I, II i III etapie, od 31,31 do 87,72 m2. Dodatkowo w ten weekend obowiązuje specjalna promocja, w której mieszkania z I etapu dostępne będą po obniżonej o koszt VAT cenie. Przez cały weekend w godzinach od 10 do 16 zainteresowani mogą spotkać się handlowcami na terenie inwestycji przy ul. Cybisa i zapoznać się planami osiedla oraz szczegółami oferty.

Inwestycja Zakątek Cybisa to nowoczesne mieszkania dla osób ceniących dynamikę miasta, łatwy i szeroki dostęp do miejskiej infrastruktury, a w tym wszystkim chcących także odnaleźć własny spokojny zakątek. Inwestycja jest zlokalizowana na bliskim Ursynowa, przy ulicy Cybisa, wjazd o ul. Barwnej. W sąsiedztwie znajduje się linia metra, a także sklepy, przychodnie, kawiarnie, banki, szkoły oraz przedszkola. Inwestycja podzielona jest na 3 etapy z czego w pierwszym powstaje 108 mieszkań, w drugim ma powstać 133 mieszkania a w trzecim 56. Budynek ma charakter kaskadowy.

Włodarzewska SA funkcjonuje jako Spółka Akcyjna od 2001 roku. Jest to jeden z najbardziej doświadczonych deweloperów mieszkań. Główne inwestycje spółki mają miejsce na rynku nieruchomości w Warszawie i województwie mazowieckim. Deweloper wybudował i sprzedał ponad 2700 mieszkań, realizując 16 osiedli mieszkaniowych.

Więcej szczegółów na www.wlodarzewska.pl

© 2013-2020 by SN2.EU