piątek, maj 24, 2024
środa, 30 kwiecień 2014 21:55

Opryskiwacze Kwazar z nawozem INCO

Opryskiwacze Kwazar z nawozem INCO Opryskiwacze Kwazar z nawozem INCO

 Wiosna za oknami, a w naszych ogrodach rozpoczynają się przygotowania do sezonu. Wychodząc naprzeciw Kwazar Corporation Sp. z o.o. i Grupa INCO połączyły siły i stworzyły idealny zestaw do pielęgnacji ogrodu. W tym sezonie opryskiwacze ciśnieniowe Orion Super oraz plecakowe Neptune Super dostępne będą w zestawie promocyjnym z płynnym, uniwersalnym nawozem Florovit.

ORIONY SUPER to seria ekskluzywnych, praktycznych, niezawodnych opryskiwaczy ciśnieniowych o pojemności od 3.0 l do 12.0 l. Są niesłychanie trwałe, przystosowane do najbardziej wymagających prac. Idealne do pracy w ogrodzie i na działce, w sadach, uprawach warzywnych i pod osłonami, w szkółkach roślin ozdobnych, leśnych i innych. Głównym ich przeznaczeniem jest aplikacja nawozów dolistnych oraz rozpuszczalnych substancji zapewniających ochronę przed chorobami, chwastami lub szkodnikami.

 

NEPTUNE SUPER to z kolei profesjonalne urządzenia do długotrwałych prac na dużych powierzchniach. Dzięki 15-litrowemu zbiornikowi praca jest znacznie bardziej efektywna. Doskonale sprawdzają się przy aplikacji środków ochronnych w sadach, na plantacjach roślin ozdobnych,
w szkółkach i na plantacjach leśnych oraz na wszelkiego rodzaju innych dużych uprawach rolno-ogrodniczych.

 

Dzięki połączeniu opryskiwaczy Kwazar z nawozem Florovit, który wzmacnia, odżywia, wspomaga, regeneruje i zabezpiecza rośliny otrzymujemy kompletny zestaw do pielęgnacji ogrodu.
- Grupa INCO to potęga nawozowa, polska duża firma z tradycjami, identyczne kanały sprzedaży – jest dla nas idealnym partnerem biznesowym. Nasze produkty doskonale się uzupełniają, nasi klienci używają częstokroć obu produktów w ogrodzie - dzięki czemu możemy dać klientom kompletny, użyteczny zestaw do pielęgnacji swojego ogrodu – wyjaśnia Mirosław Macioch, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu Kwazar Corporation Sp. z o.o.

– Kwazar Corporation Sp. z o.o. to jeden z wiodących producentów opryskiwaczy na polskim rynku. Dzięki współpracy przy wspólnej promocji uniwersalnego nawozu Florovit oraz opryskiwaczy marki Kwazar tworzymy nowe możliwości efektywnego promowania obu marek wśród polskich ogrodników i działkowców – dodaje Michał Dworak, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu Nawozów w GRUPIE INCO S.A.

Cross promocja obu marek ma charakter ogólnopolski. Zestawy promocyjne będą dostępne w najlepszych sklepach i centrach ogrodniczych.

Akcja będzie trwała do wyczerpania zapasów.

Media

Znajdź najtaniej w tysiącach sklepów w Polsce