poniedziałek, 27 maj 2013 20:38

Szybki przepis na lśniącą czystością łazienkę

Wraz z długimi letnimi dniami i coraz mocniejszymi  promieniami słońca zacieki na kranach oraz osad z mydła na umywalce stają się coraz bardziej widoczne? Nie masz czasu na gruntowne porządki w łazience, a zaraz przychodzą goście? Do tego, mycie armatury łazienkowej i sanitariatów uważasz za jedną z najmniej wdzięcznych domowych czynności? Linia ściereczek czyszczących Presto Clean do łazienek pomoże Ci uporać się z tą najbardziej  nielubianą częścią domowych porządków. 

Dzięki Presto Clean przekonasz się, że utrzymanie czystości może być łatwe,  miłe i skuteczne!

Nawet wiele czasu poświęcone na pucowanie wymagających powierzchni nie gwarantuje braku brzydkich smug, czy zacieków. A mozolne polerowanie i przecieranie może zmęczyć i zniechęcić najbardziej wytrwałych. Chęć robienia porządków oraz marzenia o  łazience wabiącej czystością bledną, kiedy przypomnisz sobie, ile pracy trzeba w To włożyć. Ściereczki czyszczące Presto Clean, to nowy produkt na rynku i idealne rozwiązania dla Pań dbających o siebie, swój komfort i wolny czas. To szybkie i skuteczne rozwiązanie dla nowoczesnej Pani domu, która nie chce spędzać wielu godzin na domowych porządkach. Presto Clean pomogą w codziennym dbaniu o ład i czystość. Dodatkowym atutem jest to, że dzięki nim, nie musisz męczyć się noszeniem niewygodnych i nieatrakcyjnych gumowych rękawiczek, aby chronić swoją delikatną skórę dłoni i paznokcie.

Czysta łazienka
W pokoju kąpielowym  trudno  jest utrzymać porządek. Cała rodzina korzysta z tego pomieszczenia kilka razy dziennie. Dodatkowo sprzątanie łazienki to jeden z bardziej nielubianych domowych obowiązków. Teraz, z innowacyjnym rozwiązaniem przychodzą ściereczki Presto Clean, do mycia armatury łazienkowej i sanitariów. Zamiast używać wielu środków do czyszczenia oraz mało estetycznych gąbek, wystarczy wyjąć ściereczkę Presto Clean i przetrzeć nią kolejne powierzchnie.

Ten wariant ściereczek Presto Clean pozostawia na długo świeży, przyjemny zapach oraz  pomaga uporać się z osadami z mydła. Zapewnia też jeszcze lepszą higienę, dzięki temu, że każda ściereczka od razu po użyciu jest wyrzucana. Specjalnie opracowana formuła Power Fresh zawierająca środki powierzchniowo czynne i substancję o właściwościach antybakteryjnych, podwyższa skuteczność czyszczenia powierzchni w łazience. Presto Clean do łazienki są dostępne w cenie około 6,00-8,00 pln.
Pamiętaj! Ze ściereczkami Presto Celan do uzyskania  czystości i przyjemnego zapachu w łazience wystarczy kilka minut!  
1-rwsza minuta
Przetrzyj mydelniczkę i wyłącznik światła ściereczką Presto Clean. Nową ściereczką wytrzyj kran, baterię, ścianę za umywalką. Osad z mydła zniknie w jednej chwili.
2-ga minuta
Teraz oczyść lustra, toaletę, pudełka z kosmetykami oraz umywalkę. Szybko pozbędziesz się  resztek kosmetyków, pudru, włosów i pasty do zębów.
3-cia minuta
Świeżą ściereczką umyj pokrywę toalety, spłuczkę, rezerwuar. Nową chusteczką umyj deskę z obu stron oraz brzeg sedesu. Kolejną chusteczką przetrzyj dół toalety i podłogę dokoła niej. Użyj szczotki do mycia toalety i spłucz wodę.
4-ta minuta
Przetrzyj kosz  na śmieci  i wywieś świeże ręczniki  oraz rolkę papieru toaletowego.

© 2013-2020 by SN2.EU