środa, 11 lipiec 2012 16:04

andel’s HOTEL ŁÓDŹ – NAJMODNIEJSZY HOTEL W MIEŚCIE

andel’s Hotel Łódź to pierwszy czterogwiazdkowy deluxe design hotel w Łodzi. Oferuje 277 pokoi i apartamentów oraz największe w regionie centrum konferencyjne. Obiekt mieści się w budynku dawnej przędzalni Izraela Poznańskiego i zlokalizowany jest na terenie kompleksu rozrywkowo – kulturalno – handlowego Manufaktura. Niebanalne położenie oraz innowacyjne wnętrza sprawiają, że andel’s Hotel Łódź to wyjątkowe połączenie historycznego budynku z nowoczesną architekturą i niepowtarzalną stylistyką.

Hotel andel’ s to więcej niż hotel… to niepowtarzalna przestrzeń , w której to co zastane, zestawiono z  surową  industrialna nowoczesnością. W koncepcie designerskim marki andel’s liczy się przede wszystkim : styl, świeże kolory, czyste formy i materiały najwyższej jakości.Za wnętrza odpowiedzialni są Jestico+Whiles, jedni z najbardziej znanych brytyjskich projektantów wnętrz, mający  na swoim koncie wiele  nagród i dziesiątki projektów w tym np. The Yas Hotel w Abu Dhabi, Paddington Bridge w Londynie  i oczywiście pozostałe trzy hotele andel’s  w Pradze, Berlinie i Krakowie.

andel’s Hotel Łódź jest idealnym zarówno dla turystów jak i  dla osób podróżujących służbowo. To również nowoczesne  centrum konferencyjne i bankietowe z największą w regionie salą balową o powierzchni 1300 m² mieszczącą  800 osób.  Dzięki specjalnemu systemowi akustycznemu, przystosowana jest do organizacji koncertów, przedstawień, happeningow, targów, a dzięki windzie cargo nawet do prezentacji najnowszych modeli samochodów. Pozostałe siedem sal w połączeniu z przestrzenią foyer konferencyjnego tworzą oryginalną pod względem architektonicznym przestrzeń o łącznej powierzchni 1800 m².   Na specjalne okazje na najwyższym piętrze hotelu, udostępniany jest Lounge Room . Profesjonalizm, najwyższej klasy obsługa, dbałość o detale – to główne cechy, dzięki którym andel's Hotel Łódź zapewnia doskonałą oprawę imprez i uroczystości zorganizowanych według indywidualnych oczekiwań. 

Dbając o doznania kulinarne Gości, andel’s Hotel Łódź zaprasza do Oscar’s Bar oraz Restauracji Delight, oferujących bogate menu kuchni fusion i niezwykły klimat w nowoczesnych wnętrzach. Hotel szczyci się również  własnym Centrum SPA i Fitness skySPAce. Goście skySPAce – oprócz profesjonalnych luksusowych zabiegów kosmetycznych – mają do dyspozycji oszklony basen z przepięknym widokiem na miasto, sauny suche i parowe, sale do treningu siłowego i cardio, studio masażu i Wellness Bar.

andel’s Hotel Łódź jest partnerem wielu wydarzeń kulturalnych i festiwali. W trakcie FASHIONPHILOSOPHY FASHION WEEK POLAND  staje się jednym z miejsc , w których odbywają się pokazy mody i wystawy. Podejmował wielu gości specjalnych polskiego  tygodnia mody takich jak Kenzo Takada, Patricia Gucci, Custo Barcelona, Marios Schwab. To również ulubione miejsce przyjeżdżających  do Łodzi na koncerty artystów. Hotel gościł Rihannę, Depeche Mode, Thirty Seconds to Mars, Placido Domingo, Tanita Tickaran  i wielu innych. Od pierwszego dnia dzieje się andel’s Hotel Łódź.

www.andelslodz.com

© 2013-2020 by SN2.EU