sobota, kwiecień 13, 2024
środa, 25 marzec 2020 15:00

Nowy Dwór Mazowiecki – 3 powody, dla których to świetne miejsce na nocleg

Źródło: unsplash.com Źródło: unsplash.com Licencja: https://unsplash.com/license

Jedną z pierwszych czynności, jakie wykonuje po dotarciu na miejsce większość turystów lub oddelegowanych pracowników jest znalezienie noclegu. Najlepszym rozwiązaniem jest wyszukanie takiej kwatery, która z jednej strony będzie blisko lotniska, a z drugiej pozwoli jak najszybciej dotrzeć do miejsca docelowego.

Na przykład dla osób, których głównym celem jest stolica idealnym rozwiązaniem będą noclegi Nowy Dwór Mazowiecki. Również dlatego, że ze względu na bogatą historię oraz atrakcyjną faunę i florę można spędzić sporo czasu, zwiedzając pobliskie okolice.

  1. Nowy Dwór Mazowiecki – dobre miejsce na nocleg

  2. Dobra kwatera dla pracowników

  3. Atrakcje w okolicy

Nowy Dwór Mazowiecki – dobre miejsce na nocleg

Noclegi Nowy Dwór Mazowiecki to sposób na odpoczynek i spędzenie wolnego czasu między obowiązkami w tym pięknym mieście. Powodem, dlaczego tak chętnie Nowy Dwór mazowiecki jest wybierany jako baza noclegowa jest dogodne położenie – na terenie gminy znajduje się lotnisko Modlin. Jest to tańsza alternatywa dla przewoźników lotniczych niż Okęcie, dlatego sporo samolotów kierujących się na Warszawę tu właśnie kończy swój lot. Ma to oczywiście olbrzymie znaczenie, kiedy po zakończeniu spotkań z klientami bądź pracodawcami zamierzamy powrócić w rodzinne strony – nie musimy przepychać się przez zatłoczoną stolicę, mając niedaleko od bazy noclegowej równie oblegane ale znacznie tańsze lotnisko.

Dobra kwatera dla pracowników

Często zdarza się, że oddelegowana do pracy zostaje spora grupa pracowników. Ważne jest, by mieli oni komfortowe warunki do odpoczynku po ciężkiej pracy oraz zapewnione podstawowe usługi sanitarne i żywieniowe. Oczywiście istotna jest również kwota, jaką pracodawca będzie musiał zapłacić za nocleg, dlatego najlepiej stosować wcześniejszą rezerwację. Również położenie kwatery jest ważne, gdyż koszty dojazdu w przypadku zbyt dużej odległości od miejsca wykonywanej pracy mogą być duże. Noclegi Nowy Dwór Mazowiecki to dobry sposób na idealną kompozycję tych trzech warunków, zapewniająca komfort i satysfakcję pracownikom oraz duże oszczędności pracodawcom.

Atrakcje w okolicy

Dobre miejsce na noclegi Nowy Dwór Mazowiecki to nie tylko miejsce odpoczynku, to także piękna okolica, którą goście mogą zwiedzać w wolnej chwili. Najbardziej znanym obiektem, zdecydowanie wartym zobaczenia jest twierdza Modlin. Wykorzystując idealne miejsce na obronę, założył tu obóz warowny szwedzki władca Karol Gustaw, a 150 lat później w potężną twierdzę zamienił go Napoleon. O zaletach obronnych Modlina przekonali się Niemcy, którzy nie potrafili go zdobyć we wrześniu 1939 roku. Otaczający twierdzę Park Trzech Kultur zawiera mnóstwo unikalnych gatunków drzew, jak choćby jedyny na tym terenie jarząb szwedzki. Jest to więc miejsce, które nie zawiedzie turystów, niezależnie od tego czy przybyli tu do pracy, czy zwiedzać okolice.

Media