sobota, kwiecień 13, 2024
czwartek, 19 marzec 2020 19:54

Jak smakuje Lwów? Aby odpowiedzieć na to pytanie zapraszamy na Wycieczkę Lwów dla koneserów!

Wycieczka Lwów Wycieczka Lwów

Biuro turystyczne Laguna z Radomia zaprasza na wycieczkę dla smakoszy Lwów dla Koneserów!

 

Wycieczka LWÓW dla Koneserów

Ta wycieczka będzie dla Państwa swoistą wędrówką w ciekawą historię Lwowa.

Podczas tej podróży uczestnicy zobaczą najciekawsze miejsca w regionie m.in. dzielnica Ormiańska a w niej  Katedrę Ormiańskiej jedną z najstarszych i najcenniejszych zabytkowych kościołów Lwowa, ufundowaną przez Ormian w II połowie XIV wieku, będącą niemal od początku ośrodkiem biskupstwa ormiańskiego. Odwiedzą dom Cztery Pory Roku  z Kasynem Szlacheckim będący jednym z najbardziej charakterystycznych budynków, w którym można zobaczyć i poczuć atmosferę starego Lwowa. Dalej spacer zawiedzie ich uroczymi uliczkami do budynku Poczty Głównej, Pałacu Potockich, Pomnika Adama Mickiewicza, Placu Mariackiego. Spacer zakończy delektowanie się przepiękną panoramą miasta widzianą z Kopca Unii Lubelskiej na Wysokim Zamku.

Degustując poznają Państwo smaki Lwowa  m. in.  zagościmy w jedynej tego rodzaju  Kopalni Kawy w której kawę się wydobywa , w Muzeum Słoniny rozsmakują się Państwo w regionalnym przysmaku i zobaczą że słonina ma wiele ciekawych tekstur, na miejscu uczestnicy naszej wycieczki odwiedzą Teatr Piwa czyli różnorodność Lwowskiego Browaru, gdzie nie tylko zobaczyć można techniki warzenia piwa ale również go skosztować . W czasie wolnym   proponujemy Spacer po dachach i zachłyśnięcie się panoramą najlepszych miejsc widokowych z dachów starówki Lwowa, dzięki którym cały Lwów będzie u Państwa stóp.

Wycieczka Lwów dla Koneserów pozwala poznać najważniejsze zabytki kulturowe, krajobrazy i rozsmakować się we Lwowie.

Jesteśmy organizatorem grupowych imprez turystycznych, przygotowane przez nas programy wycieczek łączą elementy integracji, edukacji z wypoczynkiem.

Ważnym aspektem naszej pracy jest zorganizowanie uczestnikom czasu tak, aby wyjazd stał się przyjemnym wspomnieniem na długie lata.

ZAPRASZAMY!!! Zamów u nas tanie wycieczki z Radomia w dowolny punkt kraju.

Media