poniedziałek, 05 grudzień 2011 18:42

Przebojowe święta i Sylwester z pompą w 4fun.tv, rebel:tv oraz TV.DISCO

Świąteczne porządki, unoszący się w powietrzu zapach słodkiego lenistwa z niezniszczalnym utworem zespołu Wham! w tle… Nie ma mowy! Końcówka grudnia na antenie 4fun.tv, rebel:tv i TV.DISCO zapowiada się wyjątkowo przebojowo.
W 4fun.tv święta zaczynają się już 23 grudnia o godz. 18:00 wraz ze świątecznym wydaniem, DANCE LISTY. W Wigilię o godzinie 17:00 stacja zaprasza na ostatnie w roku wydanie listy TOP TYGODNIA, w którym podsumujemy mijające dwanaście miesięcy, a 25 grudnia na specjalny odcinek PTL zapraszają Jacek Januszko i Bożydar Bożydar, którzy i tym razem zaskoczą nas własnym pomysłem świątecznym.

Również w pierwszy dzień świąt o godz. 13:00 na antenie 4fun.tv pojawi się lista TOP 50, czyli muzyczne podsumowanie 2011 roku. Na antenie zagoszczą kawałki, które narozrabiały na światowych listach przebojów i wykonawcy, o których w tym roku było naprawdę głośno. Drugiego dnia świąt o godz. 19:00 rozruszamy wszystkich pasibrzuchów w rytmie discow premierowym odcinku programu Disco Mania.

Grudniowa ramówka 4fun.tv to także specjalne pasma muzyczne podsumowujące 2011 rok: „Best Of 2011 Mix”, „Best Of 2011 Polskie Hity”, „Best Of 2011 Dance”, “Best Of 2011 Pop”, “Best Of 2011 Debiuty”, “Best Of 2011 Duety”, “Best Of 2011 Kontrowersje”, “Best Of 2011 Laski”, “Best Of 2011 Kolesie”, “Polski Best Of 2011”. Całość opatrzona będzie specjalną, świąteczną grafiką oraz nowymi pasmami interaktywnymi: „Wymarzony prezent” i „Co Cię czeka w 2012”.

Świąteczne propozycje to jednak tylko rozgrzewka, przed najbardziej imprezową nocą w roku. Sylwestrowa zabawa w 4fun.tv wystartuje już o godzinie 14:00, kiedy to na antenie stacji ruszy podsumowanie 2011 roku, a w nim największe jego hity. O godzinie 19:00 pod hasłem Nie bawisz się, nie żyjesz wystartuje najbardziej taneczny Sylwester 2011 i jak na dobrą zabawę przystało, potrwa do białego rana. Poza gorącymi hitami, które poderwą do tańca nawet największych nudziarzy, dzięki interaktywnemu czatowi SMS/MMS widzowie będę mogli złożyć życzenia swoim bliskim lub podzielić się z widzami swoją oryginalną sylwestrową stylizacją. A jeśli komuś będzie mało tańca i dobrej zabawy w Nowy Rok 4fun.tv zaprasza na Best of Mix 2011 oraz podsumowanie PTL.

REBEL:TV
Sylwestrową propozycję dla miłośników ostrzejszych brzmień przygotował także kanał rebel:tv.
O 18:00 na muzyczne podsumowanie roku zaprasza Łukasz Napora. W liście Nu Shouts Chart – Best of 2011 pojawią się największe rockowe hity mijającego roku, wybrane przez redakcję rebel:tv oraz widzów. Prawdziwa sylwestrowa impreza na ostro pod hasłem ROBIMY HAŁAS!!! zacznie się o godz. 19:00. W 10 godzinnym paśmie widzowie zobaczą największe hity spod znaku rocka i muzyki alternatywnej. Będzie dużo hałasu i dobrego mocnego nagrania dla fanów tego gatunku muzyki.

TV.DISCO
Stacja TV.DISCO dla miłośników muzyki disco przygotowała szalonego Sylwestra, pod znacząco brzmiącą nazwą IMPREZA TRWA!!! Na tę wyjątkową 9 godzinną zabawę zapraszają Mandaryna, Paweł Stasiak oraz Gość Specjalny – Tomek Niecik, gwiazda muzyki disco polo.

Sylwester 2011 w TV.DISCO to wybuchowa mieszanka gustów naszych Gwiazd: Mandaryna zaprezentuje hity dance, Paweł Stasiak disco z lat 70tych, 80tych I 90tych, a Tomasz Niecik, jak na króla disco polo przystało  opowie o najważniejszych wydarzeniach związanych z jego ulubionym gatunkiem muzycznym oraz przedstawi swoją listę ulubionych klipów disco polo.

Już od godziny 17:00 będzie można śledzić przygotowania każdej z Gwiazd do najbardziej szalonej nocy w roku. Widzowie będą mieli niepowtarzalną okazję by podpatrzeć, jak do godziny „zero”, przygotowują się ich ulubieńcy!

Mandaryna, prawdziwa pracoholiczka spędzi ten dzień na przygotowaniach układów tanecznych na imprezę sylwestrowa TV.DISCO! Paweł Stasiak zabierze Was w swoje progi i jak na domatora przystało, ten dzień, aż do momentu rozpoczęcia imprezy, spędzi w spokojnym, domowym otoczeniu. Gwiazda specjalna, czyli Tomasz Niecik, człowiek będący w ciągłej trasie, zawita do jednego z ekskluzywnych hoteli i  w oczekiwaniu na imprezę, odda się rozpustom gwarantowanym przez 5’cio gwiazdkowy hotel!

Wszyscy wspólnie serwować będą najlepsze ich zdaniem hity disco. Na antenie TV.DISCO tego wieczoru królować będzie zatem muzyka takich artystów jak: ABBA, Boney M., Mirami feat. Vovazil’vova, Jennifer Lopez, Lou Bega, Vengaboys, Effect, D-Bomb, Cliver, Marcin Miller feat. Basta, DJ Farad, Bayer Full I wielu wielu innych. Startujemy już o 17:00

To jednak nie wszystko! Ponieważ grudzień to czas prezentów, 4fun.tv, TV.DISCO i rebel:tv przygotowały nie lada niespodziankę dla swoich widzów. Każdy, kto za pośrednictwem serwisu youtube.com prześle wideo życzenia dla swoich najbliższych lub pozostałych widzów będzie miał okazję wygrać płytę, która z pewnością zamieni każdego domowego Sylwestra w niezapomnianą imprezę. Najbardziej pomysłowe życzenia zostaną także wyemitowane w trakcie świąt i Sylwestra na antenie 4fun.tv, rebel:tv i TV.DISCO.
© 2013-2020 by SN2.EU