poniedziałek, 31 październik 2011 19:53

Evanescence, Kasia Nosowska, T.Love,Red Hot Chili Peppers w listopadzie

Evanescence, Kasia Nosowska, T.Love czy Red Hot Chili Peppers to zaledwie niektórzy artyści, którzy w listopadzie zagoszczą na antenie rebel:tv. Dla prawdziwych fanów dobrego, gitarowego grania stacja przygotowała wywiady z największymi wymiataczami polskiej i zagranicznej sceny rockowej,  specjalne weekendy tematyczne oraz przegląd twórczości artystów z najwyższej półki.
Największa nowością w listopadowej ramówce rebel:tv będą weekendy tematyczne poświęcone zjawiskom, gatunkom muzycznym czy poszczególnym artystom. Weekendowy rozkład jazdy przedstawia się imponująco:
5 - 6 listopada: Guitar Heroes - weekend z bogami czterech strun
12 - 13 listopada: Polski Weekend – przegląd najlepszych rockowych kawałków znad Wisły
19-20 listopada: Hard & Tough Weekend - ciężkie brzmienia dla prawdziwych twardzieli
26-27 listopada: Red Hot Chilli Peppers Weekend - dwa dni w towarzystwie gorących kalifornijskich papryczek


W listopadzie stacja stawia także na sprawdzone formaty. Na antenie rebel:tv nie zabraknie premierowych odcinków flagowego programu stacji, Rockfiler. Gośćmi Łukasza Napory będą polskie zespoły T.Love i Proletaryat oraz amerykańska grupa Evanescence. Premierowe odcinki
w każdy poniedziałek o 20:00

Poniedziałkowe wieczory to także program Monografia.  W listopadzie w ciągu godziny prześledzimy muzyczną karierę Kasi Nosowskiej i The Offspring. Premierowe odcinki Monografii będzie można obejrzeć w poniedziałek 7 i 28 listopada o 21:00.
© 2013-2020 by SN2.EU