wtorek, lipiec 16, 2024
niedziela, 30 październik 2011 22:39

Relacja z czerwonego dywanu MTV Europe Music Awards 2011 na żywo z Belfastu

6 listopada o godz. 20:00 MTV Polska i Viva Polska wyemitują relację z czerwonego dywanu, poprzedzającą największe wydarzenie roku w Europie – wręczenie nagród MTV EMA 2011. Dobra wiadomość dla wszystkich tych, którzy odliczają godziny, dzielące ich od gali MTV Europe Music Awards 2011: MTV Polska oraz Viva Polska wyemitują relację na żywo z czerwonego dywanu, która poprzedzi wydarzenie.

Na zaproszone gwiazdy będą czekać prezenterzy Tim Kash („MTV News”) oraz Louise Roe („Brzydkie kaczątka”), którzy wypytają gości o ich kreacje, nastroje i wrażenia. Przez całą godzinę, widzowie zobaczą wywiady na żywo z najgorętszymi celebrytami i osobistościami świata muzyki, takimi jak Lady GaGa, Adele, Coldplay, Justin Bieber, czy Bruno Mars. Podczas relacji z czerwonego dywanu widzowie będą mogli zobaczyć również występ amerykańskiego piosenkarza Jasona Derulo. Jednym z najważniejszych momentów będzie ogłoszenie zwycięzców w kategoriach „Najwięksi fani” oraz „Najlepszy wykonawca alternatywny”. Fani na całym świecie będą mogli śledzić relację w internecie na stronie www.mtvema.com oraz poprzez Twittera, a także na kanale MTV Polska i Viva Polska. Przypomnijmy, że gospodynią uroczystego wieczora jest Selena Gomez, która już teraz przygotowuje się tej odpowiedzialnej roli. Relacje z planu klipów promocyjnych znajdziecie Państwo pod poniższymi linkami:

 

Selena Gomez Host Spot: Behind the Scenes 1

        

 

Selena Gomez Host Spot: Behind the Scenes 2

Relacja z Czerwonego Dywanu na kanałach MTV Polska, MTV Live HD oraz Viva Polska już 6 listopada o godz. 20:00. Transmisja gali godzinę później, czyli punktualnie o godz. 21:00.