poniedziałek, 27 czerwiec 2011 19:40

Propozycje tygodnia 4fun.tv: „Power Hour” i „Tylko no.1 weekend”

W tym tygodniu w godzinnym paśmie muzycznym „Power Hour”, stacja 4fun.tv zaprezentuje klipy Beyoncé. A już w piątek na antenie 4fun.tv wystartuje „Tylko no.1 weekend”, czyli weekend z najpopularniejszymi teledyskami 2011 roku!
Beyoncé w 4fun.tv

Beyoncé Giselle Knowles - wokalistka, aktorka, tancerka i modelka. Urodziła się i dorastała w Houston, w amerykańskim stanie Teksas. Jako dziecko Beyoncé brała udział w konkursach tanecznych oraz wokalnych. Sławę zyskała pod koniec lat 90h., kiedy zawojowała świat muzyczny, jako liderka żeńskiego zespołu Destiny's Child.

Kiey w 2003 roku Destiny's Child zawiesiło swoją działalność, Knowles wydała pierwszy album solowy zatytułowany „Dangerously in Love”. Fani artystki na debiutanckim krążku mogą znaleźć kawałki „Crazy in Love” i „Baby Boy”. Dwa lata później grupa została oficjalnie rozwiązana, a Beyoncé skupiła się na solowej karierze. Niecały rok po rozpadzie grupy na rynku ukazał się drugi album piosenkarki pt. „B'Day”, który podobnie jak jego poprzednik zadebiutował na rynku i został pozytywnie odebrany zarówno przez krytyków, jak i publiczność na całym świecie. Trzecia płyta studyjna „I Am... Sasha Fierce” wydana w 2008 roku przyniosła wokalistce sześć nagród Grammy, co stanowi rekord największej liczby wyróżnień zdobytych na jednej gali przez kobietę.

Muzyka tworzona przez Knowles to głównie R&B, do którego wplatane są elementy popu, funku, hip hopu oraz soulu. Muzyka w połączeniu z jej jedwabistym, soulowym głosem o skali trzy i pół oktawy stanowi gwarancję na sukces. W programie „Powe Hour” 4fun.tv weźmie na warsztat dokonania wokalistki. Dowiemy się, jak wyglądały początki jej kariery oraz jak dziś radzi sobie na scenie.

„Power Hour” to zastrzyk pozytywnej muzy i gwarancja dobrej zabawy. Dziać się będzie na pewno.

„Power Hour” z Beyoncé w 4fun.tv: środa, 29 czerwca, godz. 18:00


„Tylko no.1 weekend” w 4fun.tv!

Już od 1 lipca na antenie 4fun.tv rozpoczyna się „Tylko no.1 weekend”, czyli weekend z hitami z pierwszych miejsc list przebojów! Posłuchamy, potańczymy, a przygrywać nam będzie m.in: Rihanna, Bruno Mars, Britney Spears oraz David Guetta.

Nadchodzący weekend w 4fun.tv to crčme de la crčme popowej sceny muzycznej! Będzie można posłuchać takich hitów jak „S&M” w wykonaniu boskiej Rihanny, czy „Hold It Against Me” Brit Spears. W tym, jakże doborowym towarzystwie, nie zabraknie też Bruno Marsa z kawałkiem „Grenade”! A wszystko to okraszone fragmentami koncertów i wywiadami, z których dowiecie się mnóstwo ciekawych rzeczy o swoich idolach.

Muzyczne hity z czołówki światowych list przebojów w 4fun.tv! Przygotujcie się na totalny odjazd! Na „Tylko no.1 weekend” na antenie 4fun.tv zapraszamy 1-3 lipca.

Weekend specjalny – „Tylko No.1 weekend” w 4fun.tv:

Piątek, 1 lipca  – 14.00, 19.00
Sobota, 2 lipca  – 9.00, 10.30, 15.00, 19.00
Niedziela, 3 lipca – 9.00, 10.30, 15.00, 16.30
© 2013-2020 by SN2.EU