czwartek, 27 wrzesień 2018 11:15

Klimatyczne rozmowy Marcina Prokopa

Rozmowy z klimatem, unikatowe wnętrza, bez efekciarstwa. Bohaterami nowego programu są m.in. Przemek Kossakowski, Sylwester Wardęga, Mirosław Hermaszewski i Tomasz Bagiński. Zobacz, jak powstawały pierwsze odcinki talk show „Z tymi co się znają”. Premiera już 28 września na kanale Browar Namysłów TV na YouTube.

Kto z nas nie lubi wieczornych, długich i niewymuszonych rozmów w dobrym towarzystwie? Usiądź wygodnie, weź głęboki oddech i poznaj ciekawe osobowości – tak w skrócie można opisać nowy talk show, w którym pytania zadaje Marcin Prokop. Program wyróżnia niepowtarzalna atmosfera, aura historii, odkrywania tajemnic oraz oderwania od codziennego biegu i wielkomiejskiego zgiełku. Odcinki programu nagrywane są w Browarze Namysłów, dzięki czemu klimat i scenografię dla rozmów tworzą unikatowe wnętrza i architektura pamiętająca wizyty królów. Na terenie browaru znajduje się średniowieczny zamek. To wszystko sprawia, że w rozmowach można się zatopić trochę jak w dobrym kinowym seansie.

W pierwszych odcinkach „Z tymi co się znają” – programu w autorskiej formule Marcina Prokopa – zobaczymy m.in. Przemka Kossakowskiego, dziennikarza i odkrywcę rzeczy niezwykłych, Victora Borsuka, wielokrotnego mistrza Polski w kitesurfingu oraz znanego youtubera Sylwestra Wardęgę.

– Każdy odcinek to kilkunastominutowa esencja blisko dwugodzinnej, swobodnej, ale też treściwej rozmowy. Wybrałem gości, którzy mają coś do powiedzenia i których warto posłuchać, bo mówią nie tylko o sobie, lecz o tym, co osiągnęli i czym się zajmują, a przy tym potrafią zainspirować innych. Nawet nie jestem pewien, czy talk-show to trafna nazwa, bo show robimy niewiele, głównym naszym zamierzeniem jest rozmowa, wymiana myśli, często na poważne tematy, chociaż nie zawsze w poważny sposób – mówi Marcin Prokop.

W kolejnych odcinkach „Z tymi co się znają” wystąpią m.in. dr Aleksandra Przegalińska, specjalistka w dziedzinie sztucznej inteligencji, wirtuoz skrzypiec Mariusz Patyra, a także Tomasz Bagiński, filmowiec i współtwórca serialowego "Wiedźmina".

– Zaprosiliśmy osobowości z różnych dziedzin, dlatego każda rozmowa ma inny klimat – dodaje Marcin Prokop.

„Z tymi co się znają” to pierwszy tego rodzaju program Marcina Prokopa w sieci. Premierowy odcinek zobaczymy już 28 września, a cały cykl składa się w sumie z 20 rozmów. Wszystkie odcinki będą dostępne na kanale Browar Namysłów TV na YouTube.

Program „Z tymi co się znają” można oglądać na kanale Browar Namysłów TV

Wyświetlony 942 razy
© 2013-2019 by SN2.EU