środa, 07 czerwiec 2017 13:54

Znane osoby na pokazie jesiennych kolekcji marek Wrangler i Lee

Dwie legendarne marki odzieżowe Wrangler i Lee zaprezentowały swoje najnowsze kolekcje na sezon jesień-zima 2017/18 w specjalnie zaaranżowanych na tę okazję showroomach w Warszawie. Pośród winylowych płyt, kolorowych żywych kwiatów i dodatków w tylu lat 70. odbyły się pokazy najnowszych produktów obu firm.

Marka Wrangler zaprezentowała wyjątkową kolekcję - Retro Glory - jest ona pierwszą z kilku wyjątkowych propozycji Wranglera na rok 2017, który zbiega się z 70. Urodzinami marki. Retro Glory to ukłon w stronę barwnych lat siedemdziesiątych – dekady, w której Wrangler zasłynął w roli ikony odzieży denimowej, z powodzeniem utrzymując swoją pozycję aż do dzisiaj. Kolekcja Retro Glory emanuje pozytywną energią i młodzieńczością. To niezależna linia ubrań dla kobiet i mężczyzn, zaprojektowana z uwzględnieniem charakterystycznej dla tamtych lat estetyki Wrangler. Wyróżnia ją odważna paleta żywych kolorów i niezwykle popularny w latach 70. motyw tęczy.


Lee tej jesieni skupia się na ponadczasowych klasykach, które nigdy nie straciły na swojej atrakcyjności i zadziornym charakterze. Zainspirowana kultowym filmem Love Story oraz energią i nowoczesnym stylem nowojorskiego Lower East Side, jesienna kolekcja Lee® ma w sobie prostotę i niezobowiązujący styl lat 70. podszyty dziedzictwem tamtych lat.

Wśród gości na prezentacji oprócz dziennikarzy pojawiły się znane osoby, m.in. dziennikarka muzyczna Gabi Drzewiecka, prezenter radiowy i telewizyjny Jankes, blogerka Magda Samborska, Radek Pesta i Romek Gelo, stylistka i kostiumograf Ania Męczyńska, projektantka Ania Poniewierska, redaktor naczelna magazynu Elle Monika Stukonis czy stylistka gwiazd Vasina. Kolekcje Wranglera zaczerpnięte z lat 70. wzbudziły ogromne zainteresowanie, a szczególną uwagę w kolekcji zwróciła męska oversizowa kurtka ze spranego denimu, ozdobiona na plecach imponującym haftem autorstwa artysty Luke’a McLeana.

Za pyszny catering w stylu lat 70. odpowiedzialna była firma Mr.Pancake – to dzięki niej goście mieli okazję spróbować pysznych naleśników, kolorowych koktajli czy mini burgerów, przygotowywanych na miejscu.

 

Wyświetlony 476 razy
© 2013-2019 by SN2.EU